מחפשים קייטרינג כשר במרכז?

10 אוקטובר 2020
שתף כתבה:

לא צריך לדאוג לכשרות

גם לכם חשוב נושא הכשרות באירועים?

לאכול כשר ולדעת שכל האוכל באירוע שהאורחים מגיעים אליו הוא כשר, זהו נושא חשוב ביותר שקשור למרבית המוזמנים או הלקוחות. תמיד חשוב בתכנון של כל אירוע לחשוב על כל האורחים ולא לקפח שום טעם או סגנון. לכאן נכנס גם נושא הכשרות שמאד חשוב לרוב המוחלט של מוזמנים לאירועים והם ירצו לא רק לקבל אוכל נהדר וטעים  אלא לדעת שכל המנות גם כשרות ואפילו למהדרין.

בר אלכוהול-צ'ורסקו

קייטרינג כשר גם במרכז

איך תוודאו שאכן האוכל שאתם מזמינים הוא כשר?

נושא האמינות והניסיון הוא המוניטין שלנו ואלו תחומים שאנו מקפידים בהם בכל שלב ובכל פרט. רוב ההזמנות לקייטרינג בשרי תמיד ישימו את הדגש גם על נושא הכשרות, לכן כאן אין אצלנו שום פשרות. יש לנו ניסיון רב שנים כקייטרינג מוביל במרכז להקפיד על נושא הכשרות ובכלל על המסורת כהלכתה.

בנוסף זכרו שתוכלו תמיד ליהנות מתפריט קייטרינג צורסקו כשר שהוא גם עשיר עסיסי וטעים במיוחד  לכל חגיגה או מטרה, והכל במרכז במקום הקרוב ביותר אליכם.  ובוודאי כאשר מדובר בהפקת האירוע המרגש הבא שלכם, ההצלחה שלכם ושביעות הרצון שלכם הם כמובן גם המטרות העיקריות שלנו. הבחירה הטבעית שלכם צריכה להיות קייטרינג בשרי משובח לאירועים עם כשרות מוקפדת ודאגה לכל המוזמנים. הקייטרינג המוצלח שלנו לאירועים הוא בדיוק האוכל המדויק והטעים שתרצו להגיש לאורחים שלכם. תפריט בשרים עשיר ועסיסי הוא בדיוק קולע לטעם של כל האורחים שתמיד מחפשים גם ליהנות וגם לקבל מנות אוכל טריות וטעימות. זה ידוע שרבים מן האורחים והמוזמנים כיום הם  אוהבים לאכול בשר, ולרובם המוחלט גם נושא הכשרות הוא חשוב ביותר. גם עם מוזמנים צמחוניים שכמובן גם להם אנו דואגים במנות עשירות, טעימות וכשרות, עדיין התפריט הבשרי יהווה המנה העיקרית בכל אירוע שתערכו. חברת הקייטרינג צורסקו ערוכה לכל בקשה ומענה ובוודאי לנושא הכשרות באוכל, וגם אם האורחים שלכם יפתיעו אותנו בבקשות שלא ציפינו להם, אנו ערוכים למלא את כל הבקשות לשביעות רצון הלקוח.

עוד מאמרים בנושא:

רוצה לדבר עם השף ניר דהן ולהתחיל לתכנן את האירוע?!

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו
08-9333817
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
המלצות
השירותים שלנו
[contact-form-7 404 "Not Found"]

לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם