קייטרינג לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים – השפעה ישירה על הצלחת של העסק

, ולכן מהסיבה הזאת אתם צריכים לעבוד קשה על מנת להביא את מלוא הפוטנציאל לידיי ביטוי. לא משנה איזה סוג של אירוע עסקי אתם מתכננים או שואפים להרים על הרגליים, אסור לכם להתפשר על איכות החברה שתספק לכם קייטרינג לאירועים עסקיים. אנו בחברת קייטרינג צ'ורסקו נשמח להפוך את האירוע העסקי שלכם לאירוע עסקי איכותי עם קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר. כך תוכלו לדעת שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר כל מה שקשור לקייטרינג באירוע שלכם – ולכן בנושא הזה אתם יכולים להיות רגועים.

אירועי חברה, הרמת כוסית, אירועי השקה, כנסים, ימי כיף לעובדים ועוד.. בדרך זו או אחרת, כל חברה לא מעט חוגגת. יחד איתכם נבנה תפריט תואם קונספט ותקציב, מגוון התפריטים של צ'ורסקו מעניק לכל אורח בחירה מושלמת בין מעדנים שטעמם חוגג בפה דקות ארוכות.

תפריטי אסאדו ובשרים, תפריטי טאפס, דגים, צמחוני.. מנות מובחרות ממטבחי עולם! מזה עשור שאנחנו סועדים וחוגגים עם אנשים טובים ויקרים בכל רחבי הארץ.

אנו שמים דגש על:

 טריות – הכל נקצץ, נחתך וניצלה במקום האירוע לעיניי האורחים.

 שירות – הצוות שלנו מקצועי וקבוע. אותכם ואת האורחים שלכם ישרת ויפנק.

 חיוך ושמחה מכל הלב והנשמה – כי חשוב לנו שתהיו מרוצים ולא תישכחו אותנו.

אנחנו בצ'ורסקו יוצרים חווית בשרים ייחודית שמתאימה במיוחד לאירועים לעסקיים, בדיוק כמו שלכם.

  לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם  [list-posts-basic]

  ההבדל בין קייטרינג למשרד ובין קייטרינג למקום חיצוני

  כאשר אתם עומדים להזמין קייטרינג לאירוע עסקי, חשוב מאוד שתסבירו היכן האירוע הולך להתקיים. קייטרינג לאירועי חברות חייב להיות מותאם על פי המקום שבו האירוע יתקיים על מנת שתוכלו להפיק ממנו את מירב התועלת. בקטע הבא נסביר לכם מה ההבדל בין הזמנת קייטרינג למשרד ובין קייטרינג לאירועים עיסקיים באולם.

  הדבר הראשון זה כמות המוזמנים שאמורים להגיע אל האירוע העסקי. קייטרינג בשרי לחברות יכול להיות מאוד משמועתי אם אתם מוסיפים עוד מוזמנים שצריכים להגיע בחשבון. לכן ברגע שנדע היכן מתקיים האירוע שלכם נוכל לתכנן בצורה טובה יותר גם את האופן שבו יוגש הקייטרינג לאורחים.

  קייטרינג לאירועים עסקיים מחייב אתכם לשים לב גם לכמות המקום שיש באולם או במשרד שבו יתקיים האירוע. אם המקום יהיה קטן לא יהיה מנוס מלבחור באופציה של הגשת בופה, ואם המקום גדול ניתן אפילו להזמין מלצרים על מנת שתוכלו להשיג לאירוע יוקרה אמיתית.

  רוב הזמן קייטרינג למקום חיצוני יתקיים בשעות הערב, בעוד קייטרינג למשרד עצמו במרבית המקרים יתקיים בצהריים. יש לכך חשיבות משמעותית כאשר אתם ניגשים לחשוב על העלות העסקית של הקייטרינג שלכם, ולכן קחו את זה בחשבון כאשר אתם מתכננים אירוע עסקי ומעוניינים להזמין קייטרינג.

  קייטרינג לכנסים – זה הזמן להשאיר רושם!

  כאשר אתם עומדים לתכנן קייטרינג לכנסים, אתם צריכים לשים לב ללא מעט אלמנטים על מנת להביא לידיי ביטוי את מלוא הפוטנציאל הטמון בעסק שלכם. ראשית בואו נדבר על החשיבות של המראה, כאשר אנשים מכובדים בעלי מעמד מגיעים למקום מסוים הם מצפים לקבל את התנאים ואת הסביבה האידיאלית ביותר. לכן כאשר אתם מחפשים חברה שתספק לכם קייטרינג לכנסים אתם מחויבים לוודא כי אתם מקבלים את המקום מעוצב ואת האוכל שיראה טוב.

  עמידות בזמנים גם זה קריטי מאוד להצלחה העסקית שלכם. הרושם הראשוני הוא החשוב ביותר, והרושם הראשוני שנשאר לכל האורחים שמגיעים לכנס שלכם זה האם הכול הגיע הזמן או שמא היו התעכבויות שמנעו מכולם לחרוג מלוחות הזמנים שנקבעו.
  הדבר השלישי והאחרון זה נוחות האכילה, יש כאלה שמעדיפים לערוך קייטרינג לכנסים בעמידה ויש כאלה שמעדיפים לעשות את הקייטרינג בישיבה. כאשר מזמינים קייטרינג לאירועי חברות חשוב מאוד לשים לב לכל הדברים הקטנים על מנת להפיק את האירוע הטוב ביותר.

  באיזה אירועים עסקיים מומלץ להביא קייטרינג?

  אז כעת הגענו לשאלה החשובה ביותר – באיזה אירועים עסקיים מומלץ להביא קייטרינג? הרי לא בכל אירוע עסקי משתלם לכם להביא קייטרינג לאירועים עיסקיים. התשובה היא לא חד משמעית, וברוב המקרים כמעט בכל אירוע מומלץ להביא קייטרינג על מנת לספק לכל האורחים שמגיעים את מלוא הסיבות לצאת מהאירוע שבעים ומרוצים.

  כמובן שאתם צריכים לוודא כי התקציב שלכם מאפשר לכם להזמין את הקייטרינג, על מנת שלא תמצאו את עצמכם חורגים או חוצים את התקציב שעומד לרשותכם. אך אם התקציב שלכם מאפשר לכם לעשות זאת, קייטרינג למשרד יכול להיות דרך מצוינת לעשות עצירה קטנה ולדון על נושאים חשובים אחרים.

  אירועים עסקיים הם בעצם הדרך הטובה ביותר שלכם לשווק ולמתג את העסק שלכם כלפי חוץ, ולכן אתם צריכים לבחור חברות קייטרינג לאירועים עסקיים שיספקו לכם את כל הסיבות להיות מרוצים. הקייטרינג ישליך בצורה ישירה להנאה מהאירוע כולו, ולכן אסור לכם להתפשר על פחות מהחברה הטובה ביותר שתספק לכם את האוכל לאירוע העסקי. בדיוק כמו שאתם לא מתפשרים על החלטות עסקיות, כך אסור לכם להתפשר כאשר זה מגיע להחלטות הקשורות לאירוע העסקי.

  נגישות