קייטרינג לאירועים

בשנים האחרונות, יותר אנשים מחפשים לערוך אירועים מיוחדים ואיכותיים. הדבר הראשון שיש להצליח בו ולתת לו תשומת לב מיוחדת הינו האוכל שיוגש באירוע, היות ומדובר על גולת הכותרת באירוע. גם באירועים אינטימיים יותר, מקובל להשקיע יותר ולכן, קייטרינג  לאירועים יהיה המזון המתאים ביותר שיוגש באירוע מושקע, כאשר המוזמנים הם אוהבי בשר מושבעים ומבינים היטב, בנתחי בשר איכותיים ומידות צלייה נכונות.

האירועים שהיו עד לפני כעשור, היו המוניים יותר, אבל עם הטרנדים החדשים שנכנסו לשוק האירועים התוסס, אנו רואים מגמה של אירועים בטבע, כאשר המקום מעוצב להפליא באמצעות חברת הפקות וכן המזון המתבקש באירועים אלה שהם פחות המוניים ויותר מושקעים, הינו קייטרינג על האש בשטח. אנשים אוהבים מאוד אירועים מסוג זה, היות והם מוצלחים ומיוחדים יותר וכן הריחות המשכרים של הבשרים הניצלים על האש באופן מקצועי עם ציוד מיוחד, מהווה מופע ראוותני לאנשים שיחוו חוויה קולינרית שונה ומיוחדת.

הפקת אירוע איכותי עם קייטרינג בשרים על האש

רבים סבורים כי קייטרינג לאירועים קטנים יותר הם אלה שמוצלחים בהרבה מאשר אירועים גדולים והמוניים, כאשר הרבה מהקהל אינו מכיר האחד את השני. גם מהבחינה הכלכלית וכן מבחינת ההשקעה הנכונה באירוע שלבטח יהיה מושקע יותר עם פחות מוזמנים, מצריך מחשבה וניהול נכון של התקציב. היום חברות קייטרינג מציעות את השירות שהפך לטרנד בקרב אירועים רבים כמו קייטרינג אסאדו לאירועים, כאשר מדובר על שיטת צלייה בסגנון הדרום אמריקאי והבשר שניצלה על גבי חרבות וגחלים לוהטות.

אמנות צליית הבשרים – קייטרינג מקצועי לאירועים

צלייה נכונה של בשרים על האש, כאשר נתחי הבשר נבחרים בקפידה הינה אמנות בפני עצמה ותורה שלימה. קל וחומר, לגבי בשרים וצלייה מסוג אסאדו, מה שדורש צלייה קפדנית. ניתן למצוא בחברות הקייטרינג המציעות גם קייטרינג על האש בשטח, מגוון מנות בשר על האש אחרות, בתוספת של סלטים, אורז, תפוחי אדמה צלויים, לחמים ביתיים ברוטב של צ'ורסקו ועוד. גם הרטבים עשויים מעשה בית כאלה שמתאימים במיוחד לבשרים מסוג אסאדו ובשרים על האש בכלל.

בחברת הקייטרינג צ'ורסקו, המנוהלת ע"י השף ניר דהן שהוא מומחה למעלה מ 15 שנים בתחום, תוכלו למצוא מגוון של פריטים הכוללים בשרים על האש מהסוג האהוב עליכם, יינות איכותיים, תוספות מיוחדות ואוכל שיוגש לאורחים כיד המלך, כאשר כבר בכניסה לאירוע, מהניחוח של צליית הבשרים יבינו, כי מדובר על אירוע מיוחד שהוא חוויה קולינרית עשירה במיוחד, כאשר הם יראו את נתחי הבשר התלויים על חרבות וניצלים על הגחלים הלוהטות.

    לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם    [list-posts-basic]

    נגישות