קייטרינג אסאדו לאירועים – האם זה באמת יקר?

בתוך כל התהליך של הפקת אירוע חתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר, ישנה שורה של פרטים שעליכם לתת עליהם את הדעת, על מנת להבטיח את הצלחת האירוע, וכמו בכל דבר בחיים, בסופו של דבר ההצלחה נמצאת בפרטים הקטנים. אז נכון שכל חברות הקייטרינג שבדקתם מציעות מנות בשריות, וחלקן גם בהגשת גורמה עם צלחות יוצא דופן בסגנון מישלן, אבל מה קורה כשאתם נותנים את הביס בבשר? האם אתם חווים את עסיס הבשר על הלשון? האם אתם מרגישים טעם יוצר מגדר הרגיל שלא חוויתם מעולם גם במסעדה הטובה ביותר בה ביקרתם? אם אתם מחפשים את חוויית האוכל האולטימטיבית עבור אורחי האירוע שלכם, אתם רוצים להזמין קייטרינג אסאדו לאירועים, ואתם רוצים להזמין אותו אך ורק מחברת קייטרינג שמתמחה בתחום.

הדרך לאירוע מוצלח עוברת גם ובעיקר דרך הבטן

ישנם אינספור אלמנטים באירוע שלכם, שיכולים להפוך אותו להצלחה מסחררת או לחילופין, לכישלון חרוץ. מספיק שמזג האוויר יהיה מעט לח מדי, חם מדי או קר מדי, מספיק שיהיה ריח לא נעים בסביבה ומספיק שהתקליטן לא ידע לקלוט את הקהל כדי להרוס אירוע מושקע. אתם מבחינתכם, צריכים לתת את הדעת לכל האלמנטים, ובכלל זה גם לאחד האלמנטים המרכזיים ביותר שמשפיעים על הצלחתו של האירוע – האוכל. הדרך לאירוע מוצלח בהחלט עוברת גם דרך הבטן של האורחים, וכפי שמעידים אנשים רבים שהתארחו בלא מעט אירועים במהלך חייהם, חוויית האוכל היא החוויה המרכזית שמשפיעה על חוויית האירוע כולו – באלמנט הזה אתם לא רוצים ליפול, ויש הרבה מלכודות שיכולות להפיל אתכם.

קייטרינג אסאדו לאירועים – רק מהטובים ביותר

אחת המלכודות הגדולות ביותר שממתינות לכם בהזמנת חברת קייטרינג, או לצורך העניין, כל נותן שירות אחר לאירוע שלכם, היא המלכודת של גוף שהוא מקצועי רק לכאורה, אבל בפועל לא באמת יודע לספק לכם את החבילה השלמה שעבורה אתם משלמים. המלכודות יכולות להגיע בצורת הסכו"ם שמפזרים על השולחנות, מידת המקצועיות של צוות ההגשה, התיבול של נתחי הבשר, העובי שלהם, ובסופו של דבר החוויה כולה.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

חברות הקייטרינג הקטנות, תצענה לכם שירות קייטרינג אסאדו לאירועים רק מכיוון שכולם רוצים את זה, וזה מה שצריך כדי להישאר בביזנס – מהחברות האלה אתם רוצים בהחלט להיזהר. החברות המובילות, שבהחלט יכולות להיות גם חברות בוטיק, כדוגמת צ'ורסקו, אלו הן החברות שבאמת מבינות מה זה אסאדו, מהי תרבות האסאדו הדרום אמריקאית, ואיך בונים את חוויית האסאדו מתחילתה ועד סופה תוך שימת לב לכל הפרטים הקטנים ביותר, בכדי להבטיח את ההצלחה עד תום. ככל שתקדישו מאמץ וזמן רבים יותר למציאת החברה המתאימה, כך יהיה לכם קל יותר להבטיח לאורחים שלכם את החוויה שאותה אתם באמת רוצים להעניק להם, ללא תקלות.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts