קייטרינג אסאדו האם זה הסטנדרט החדש?

אם אתם נמצאים בתהליך של הפקת אירוע, זה כמעט ודאי לחלוטין, שנתקלתם בביטוי אסאדו לפחות פעם אחת. את האפשרות של קייטרינג אסאדו הציעו לכם הנציגים של אולם או גן האירועים בו תערכו את האירוע, החברים שלכם, בני המשפחה, או חברת הקייטרינג שאותה אתם בוחנים, אבל מישהו לבטח העלה בפניכם את האפשרות הזאת, ולא בכדי. בשנים האחרונות, הופך האסאדו למעין סטנדרט בעולם האירועים הפרטיים והעסקיים, ויש לכך סיבות טובות מאוד. א' מדובר בתפריט בשר טעים מאוד ומיוחד, המתאפיין במנות עבות ועסיסיות עם רטבים ותיבול דרום אמריקאי ייחודי. ב' מדובר באטרקציה בפני עצמה, עם שורה של מנגלים ענקיים הפרושים באירוע שלכם ומעלים עננת עשן ריחנית המתפזרת בכל מתחם האירוע ומפעילה את חיישני ההנאה ומיצי הקיבה של כל האורחים. ג' מדובר בקייטרינג שהעלויות שלו דומות מאוד לאלו של קייטרינג רגיל, כך שבאותו המחיר כמעט, אתם יכולים לייצר לאורחים שלכם חוויה שונה לחלוטין, שהפעם האחרונה בה הם חוו משהו דומה, הייתה במסעדת יוקרה בשרית.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

האם קייטרינג אסאדו מתאים לכל סוגי האירועים?

אירועים קטנים, אירועים גדולים, אירועי ענק, אירועים פרטיים, אירועים עסקיים, כנסים ותערוכות, אירועי חברה – קייטרינג אסאדו נכנס לכל פינה בעולם האירועים, ומוגש הן כארוחת צהריים באירועים עסקיים למיניהם והן כארוחת ערב באירועים פרטיים כדוגמת חתונה, בר מצווה וכדומה. האופציה של צליית בשר והגשתו דקות ספורות לאחר שנשלף מעל רשת הגריל, עם הניחוח שכל ישראלי אוהב ועם תבלינים שכל ישראלי ישמח להכיר – כל אלו הופכים את האסאדו לאחת האטרקציות הקולינריות המרעננות ביותר בעולם האירועים, וכולם רוצים לשים עליה את היד עבור האירוע שלהם. יחד עם זאת, לפני שאתם רצים לבצע הזמנה, כדאי מאוד שתבדקו אצל מי אתם מזמינים ועד כמה באמת מבינים שם מה זה בכלל אסאדו.

בחירת חברת הקייטרינג – השלב הקריטי להצלחה

מרגע שבחרתם את חברת הקייטרינג שתגיש לאורחים שלכם קייטרינג אסאדו, לכם לא נותר לעשות וזה גם אומר שלכם גם אין יותר מה לעשות. כעת הכל תלוי בחברה שבחרתם, ברמה המקצועית שלה, ביושרה שלה, בצוות שהיא מפעילה, בחומרי הגלם שהיא קונה ובהבנה שלה בתרבות האסאדו. למרבה הצער, חברות קייטרינג רבות כלל לא טורחות ללמוד מה זה בדיוק אסאדו ואיך עושים את זה כמו שצריך. עבורן מדובר בגימיק שיווקי, ואם זה מה שהשוק רוצה, אז זה מה שהן מציעות.

באירוע שלכם אתם רוצים חברת קייטרינג שתוכלו לסמוך עליה את ידיכם במאה אחוז, ולדעת בוודאות שהמנות שתוגשנה באירועים שלכם, תהיינה מנות שהוכנו בצורה הכי מקצועית שיש, בהתאמה מלאה לתרבות האסאדו – תיבול, רטבים, טכניקת צלייה, סוגי נתחים, איכות חומרי גלם, כלי הגשה, סכו"ם ואפילו תוספות ומשקאות מתאימים במיוחד לאסאדו. אם תעשו את הבחירה הנכונה של חברת הקייטרינג, תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהאורחים שלכם הולכים ליהנות מחוויה קולינרית חד פעמית, שלא ישכחו הרבה זמן. פעם אחת, עליכם להחליט להזמין  קייטרינג אסאדו לאירוע שלכם, ופעם שנייה עליכם לחשוב היטב ולהחליט מי תהיה חברת הקייטרינג שתספק לכם את השירות.

Related Posts