קייטרינג בשרי רחובות

קייטרינג בשרי רחובות

גרים ברחובות? מתכננים אירוע משמח בקרוב? צריכים קייטרינג בשרי איכותי? אוכל זה שמחה. אוכל זה אושר. אבל עם כל הכבוד לאוכל, הבשר הוא הדבר. אין כמו סטייק טוב או פילה רך ונמס בפה. ולא מספיק לקנות בשר טוב, צריך גם לדעת להכין אותו. זו המקצועיות שלנו כבר שנים. אחרי כל כך הרבה אירועים בכל הארץ בהם האכלנו אלפי אנשים, אנחנו יודעים להביא את הבשר למידה המושלמת. רוצים לטעום?

קייטרינג בשרי רחובות – מומחים באירועים

הכנת בשר דורשת ידע. על אחת כמה וכמה כשמדובר בכמות בשר למספר רב של אורחים. התזמון חייב להיות מדויק. צריך להיות תיאום בין הצוות שמכין את הבשר לבין הצוות שדואג לחלק אותו לאורחים בדוכנים. הבשר צריך להיות איכותי מאד ולתת לאורח שמקבל את נתח הסינטה לצלחת שלו הרגשה שאת הנתח הזה הכינו במיוחד בשבילו. הוא יקח ביס עוד בדוכן, ויספר מיד לכל הבאים בתור שזה כל כך טעים.

אם רוצים להשיג כזו תוצאה ורוצים להיות בטוחים שלאורך כל האירוע האורחים ישארו מרוצים מהאוכל, כדאי להכיר את השירות שלנו. אנחנו מומחים בהרמת אירועים גדולים. כל כך הרבה לקוחות מרוצים שרצים ומספרים לעוד ועוד חברים (וכמובן, אורחים באירועים שטעמו והתאהבו בנו) לא טועים. אנחנו בוחרים את הבשר שלנו בקפידה רבה, ומביאים אך ורק בשר באיכות מעולה. אנחנו יודעים לעמוד בכל תנאי של אירוע ובכל גודל של קהל, ולהתאים את עצמנו בדיוק לאופי האירוע שלכם. לא יהיה רגע שאורח ישאר בלי בשר בצלחת. השירותים שלנו מותאמים גם לאירועים קטנים, כאלו שאתם בוחרים לערוך בפארק השכונתי או בחצר הביתית אנחנו נגיע עד אליכם. רק אל תשכחו לקחת פנסיון לכלבים אם ברשותכם חיית מחמד.

קייטריג בשרי רחובות – שכרון החושים

כשמדובר באוכל, חשוב להבין שיש לו משקל רב בכל אירוע. אוכל הוא מוטיב רגשי. הטעמים, החוויה, הלעיסה, הריח. כל אלו מפעילים אצל האורח את כל החושים שלו. וכשהחושים עובדים, הרגשות עובדים. תדמיינו רגע מה קורה לכם כשאתם מריחים ריח בושם טוב? איך אתם מרגישים? או מה קורה לכם כשאתם עוברים ליד דוכן סופגניות? מה אתם מרגישים? בדיוק בגלל זה, בגלל שאוכל ורגש מחוברים באופן כל כך הדוק, אתם רוצים להביא לאורחים שלכם אוכל משובח.

האורחים שלכם יסתובבו במתחם האירוע כשחוש הריח שלהם מושך אותם לדוכני הבשר שוב ושוב, כשחוש הטעם שלהם משתולל משמחה וכל החושים האחרים שמשתתפים מעצימים להם את החוויה. ואם הם מרגישים ככה, אם הם בעננים מהטעמים ומשכרון החושים, הם זוכרים את האירוע לטובה. זה כל מה שחשוב לכם, לא? חשוב שהאורחים יצאו עם טעם טוב מהאירוע. ומה שגורם להם לזכור את האירוע הכי טוב זה האוכל. תזכרו את זה תמיד. ואם אתם לא בטוחים, תנסו להיזכר באירוע שהאוכל בו היה גרוע. נכון שנזכרתם בשניה? אתם לא רוצים שהאורחים שלכם יזכרו בכם כך. אתם רוצים שהם ידברו על הבשר שלנו במשך ימים, חודשים ושנים, ותמיד יזכרו כמה כיף היה אצלכם.

אולי תתעניין גם ב: 

קייטרינג בשרי

קייטרינג לברית

קייטרינג אסאדו

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

Related Posts