אסאדו לאירועים

כשאתם מתכננים את האירוע שלכם ובוחנים אפשרויות שונות לשדרג אותו ולהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח עבורכם ועבור האורחים שלכם, חשוב שתזכרו שבסופו של דבר מה שקובע הוא החוויה. העיצוב, המקום, האוכל, המוסיקה, הריחות, האנשים – הכל נבנה עבור יצירת חוויה שמותירה את הרושם של אירוע מיוחד ויוצא דופן, גם אם לא יודעים להניח את האצבע בדיוק על דבר ספציפי שהפך את האירוע למה שהוא. כשמדובר בקייטרינג, אם יש משהו שבונה חוויה חד פעמית ויוצאת דופן הרי שזהו ענן העשן הבוקע משורה של מנגלים ענקיים, ועליהם נתחי בשר עסיסיים ועבים, מפזרים ניחוח שלא ניתן לעמוד בפניו בכל רחבי מתחם האירוע. אם יצא לכם לראות את ענן העשן הזה, אז עכשיו אתם גם יודעים שמדובר בקייטרינג אסאדו לאירועים.

מה זה אסאדו לאירועים?

אסאדו היא תרבות בשר דרום אמריקאית, המפרטת שורה של פרמטרים לצליית בשר והגשתו. עובי הבשר, גודל כל נתח, הנתח הספציפי שבו נעשה שימוש, התיבול שמיישמים על גביו, הרטבים שאיתם מגישים את הבשר, צורת ההגשה והצלחות, הסלטים, התוספות ואפילו המשקאות והיינות שמגיעים עם הבשר – כל אלה בונים תרבות בשר שלמה, שאותה תוכלו להציע לאורחים שלכם באמצעות קייטרינג אסאדו אמיתי. אבל שימו לב – לא כל חברת קייטרינג שמציעה אסאדו לאירועים, אכן יודעת להציע לכם את חבילת האסאדו האותנטית, ובמקרים רבים מדובר בחברות קטנות שפשוט מנסות לרכוב על הטרנד החם של עולם האירועים.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

איך תבחרו חברת קייטרינג?

כאשר מזמינים אסאדו לאירועים, חשוב מאוד לבחון היטב את החברות שאותן אתם בודקים, ולוודא שאתם אכן מזמינים חברה שמציעה את האסאדו האותנטי, האמיתי, על פי כללי הצלייה וההגשה של התרבות הדרום אמריקאית. הטעם כמובן משחק תפקיד מרכזי, וחשוב להגיע לטעימות כשאתם לא רעבים מדי. כאשר אנו רעבים מדי, כמעט הכל הופך לטעים. זאת גם הסיבה, שאתם לא רוצים לבחון באותו הערב יותר מחברה אחת, שכן אל טעימות החברה השנייה תגיעו כבר שבעים יותר, כשבלוטות הטעם שלכם ביקורתיות הרבה יותר.

מה שאתם כן רוצים לעשות הוא לדבר – לדבר עם נציגי החברות השונות, לשאול אותם שאלות שונות על תרבות האסאדו ועל חבילת הקייטרינג שהם מציעים במסגרת אסאדו לאירועים. לשאול על הרטבים, על התיבול, על זמני הצלייה, על גודל ועובי נתחי הבשר, על סוג נתחי הבשר וכדומה. מן הסתם, כל חברה תוכל לתת לכם תשובות, אלא שהביטחון והמקצועיות בהם עונים לכם, יכולים להוות אינדיקציה מעולה לשאלה עד כמה באמת מבינים שם באסאדו. כמו כן, מבחינת מחירים, אסאדו לאירועים, ובתנאי שמדובר באסאדו אותנטי, בהחלט עשוי לעלות מעט יותר מאשר קייטרינג רגיל, אך לא הרבה יותר. חברה שמפריזה במחיר בכדי להיראות יוקרתית ואיכותית צריכה להעלות אצלכם סימני שאלה, ומצד שני, חברה שמציעה את השירות במחיר של קייטרינג רגיל, כנראה לא מגישה לכם אסאדו אמיתי המבוסס על נתחי בשר טריים ואיכותיים.

לבסוף, המלצות וחוות דעת מקצועיות בהחלט יכולות לסייע, ואותן תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה ומכרים, וכן מאנשי מקצוע אחרים שמכירים את תעשיית האירועים, ויודעים להצביע על השחקנים הבולטים ביותר בתחום.

Related Posts