קייטרינג אסאדו המבוקש והפופולרי ביותר בעולם

איך הפך קייטרינג האסאדו לקייטרינג הבשרי המבוקש והפופולרי ביותר בעולם האירועים בישראל? זוהי אחת השאלות המעניינות שבוחנים היום בעולם האירועים, והתשובה היא לא כזאת ברורה. מצד אחד, ישנה הסכמה מלאה על כך שמדובר בקייטרינג מיוחד בטעמים שלו, בתוספות וברטבים שלו, ולא פחות מכך בניחוח שהוא מפזר במתחם האירוע. מצד שני, מדובר לכאורה בבשר שמגיע מתרבות רחוקה, מדרום אמריקה, ושהתפיסה הרווחת היא שהמחיר שלו לא מתאים לכל כיס. בעולם שבו אנשים אמנם משקיעים המון כסף באירוע שלהם, אך גם מאוד מוגבלים בתקציבים העומדים לרשותם, נשאלת השאלה איך בדיוק הצליח האסאדו לתפוס כזה מקום של כבוד, ועל כך נענה בכמה השורות המעטות שעומדות לרשותנו.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

המחיר – ממש לא מה שחשבתם

תחילה, לגבי המחיר, חשוב להבין שמדובר בסך הכל בתפיסה הרווחת ולא במציאות. מחירו של קייטרינג אסאדו אינו גבוה בצורה משמעותית ממחירו של קייטרינג רגיל. החוויה היא אמנם משודרגת מאוד, הבשר טוב יותר, עבה יותר, גדול יותר וטרי יותר, אבל בסך הכל ישנם גם מאפיינים שדווקא יוצרים חיסכון בעלויות. כך למשל, במקום מנות בשר מורכבות שדורשות צוות גדול וזמן עבודה רב במטבח, הבשרים מוגשים בתצורתם הגולמית כשהם צלויים על גבי גריל, מה שמוזיל מאוד את הלוגיסטיקה של תהליך הכנת האוכל. בהתאם לכך, תוספת העלות היא שולית למדי, ועבור רבים כלל לא מדובר בנושא ששווה להתעכב עליו, וברבים אנחנו לא מתכוונים לעשירון העליון אלא לכל אדם ממעמד הביניים רחב הידיים.

הטעמים – גם לא מה שחשבתם

אז זה נכון, קייטרינג אסאדו הוא קייטרינג המבוסס על תרבות בשר דרום אמריקאית, אבל אם לא היינו אומרים לכם את זה, לעולם לא הייתם יודעים. אין באסאדו שום דבר שמציע טעמים שאליהם לא רגיל החך הישראלי. הטעמים הם טעמים של בשר על האש, רק שהם הרבה יותר עסיסיים, הרבה יותר בשרניים והרבה יותר מדויקים בזמני הצלייה. התיבול הוא תיבול מיוחד המבוסס גם הוא על טעמים מוכרים, ואם אתם מזמינים קייטרינג אסאדו מקצועי שגם מציע לכם חבילת אסאדו מקצה לקצה, תגלו שגם הרטבים, הסלטים והתוספות מבוססים כולם על טעמים שמתאימים לחך הישראלי.

במצב דברים זה, אין פלא שהאסאדו תפס עמדה כל כך בכירה בעולם האירועים, ואם אתם נמצאים כעת בשיאו של תהליך הפקת האירוע שלכם, קייטרינג אסאדו הוא משהו שאתם בהחלט רוצים לפחות לבדוק, לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית לאירוע.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.

Related Posts