קייטרינג ארגנטינאי – לאירועים מיוחדים בתקציבים לא מיוחדים

לאורחים שלכם באירוע אתם רוצים להציע את הקייטרינג הטוב ביותר, אבל אתם לא רוצים לשבור את מסגרת התקציב שלכם. לשם כך, אתם צריכים להיות קצת יצירתיים ולבחון את האפשרויות העומדות בפניכם בצורה יסודית, בכדי לאתר הזדמנויות להציע משהו חדש, מרענן ומיוחד, בעלויות שאינן עולות על עלויות הקייטרינג הסטנדרטי, וזה בדיוק המקום להציג בפניכם את האפשרות של קייטרינג ארגנטינאי. ארגנטינה ידועה כמדינה אוהבת בשר, מדינה ממנה מגיעה מסורת האסאדו ועוד שורה של מסורות קולינריות, בעיקר לצלייה ועישון של בשר. ייחודיותה של הקולינריה הארגנטינאית באה לידי ביטוי בכל מעטפת ההכנה, החל מנתחי הבשר בהם נעשים שימוש, דרך זמני ושיטות הצלייה והעישון וכלה בצורת ההגשה, הרטבים, התיבול וכדומה.

קייטרינג ארגנטינאי – חוויה בלתי נשכחת

הגשת מנות בשריות היא אינה מהלך חריג בעולם הקייטרינג, אם כי במרבית המקרים מסתכמות מנות אלה בבשר מבושל בתצורות שונות, החל מכבדי עוף עטופים בעלי בצק ועד קציצות ברוטב. צליית בשר, לעומת זאת, מציעה חוויה שונה לגמרי של טעמים, ריחות ואווירה, והחוויה של קייטרינג ארגנטינאי היא אולי השיא של קטגוריית בשרית זו. את החוויה של הבשר הארגנטינאי יזכרו האורחים שלכם הרבה אחרי שייכבו האורות וכולם יפרשו לשנת הלילה שלהם. שנים אחרי האירוע עוד יזכירו לכם את הבשר שאכלו באירוע שלכם, ושנים אחרי זה עוד ישאלו אתכם מי סיפק לכם את הקייטרינג לאירוע. הדבר המשמח בכל זה הוא, שאת החוויה הזאת אתם יכולים להציע לאורחים שלכם גם במסגרת התקציב העומד לרשותכם, מבלי לחרוג לתקציבי הענק שמרשים לעצמם אנשי חוג הסילון.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

איך ייתכן שהמחיר דומה לקייטרינג רגיל?

השאלה סביב נושא המחיר היא תמיד אותה שאלה: איך ייתכן שעבור קייטרינג ארגנטינאי שמציע חוויה וטעמים מיוחדים וייחודיים הרבה יותר מקייטרינג רגיל, משלמים פחות או יותר את אותו הסכום כמו על קייטרינג רגיל? ובכן, כשחושבים על זה בהיגיון, מגלים שני דברים: בשר מוגש גם בקייטרינג רגיל ובדיוק באותו ההיקף, ומעולם לא נטען על ידי אף אדם שטעם טוב עולה יקר יותר מטעם רע. לפעמים זאת פשוט המנה שאתה בוחר, התבלין שאתה בוחר לשלב והרוטב שאיתו אתה מגיש את המנה, שמשנים את כל החוויה, מבלי שהשקעתם בכך אף לא שקל אחד נוסף, וזהו בדיוק המקרה הקלאסית של הקייטרינג הארגנטינאי – אתם מקבלים חוויית בשר ייחודית ויוצאת דופן, שייחודיותה נובעת מטכניקות ההכנה, מהתבלינים ומהמסורת שמושקעת בה, ולא מכך שהשקעתם בכך יותר כסף.

מי מציע את הקייטרינג הארגנטינאי?

לשירות של קייטרינג ארגנטינאי אתם עשויים להיחשף במגוון חברות קייטרינג הפועלות בעולם האירועים, אך אין בכך כדי להעיד שזהו אכן החוויה שתקבלו. חשוב מאוד שתבחנו את החברה מולה אתם עומדים, ותוודאו שמדובר בחברה שאכן מבינה את המשמעות של הקייטרינג הארגנטינאי, וגם יודעת לייצר לכם את החוויה הנלווית אליו.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts