שף על האש – סטנדרט גבוה בעולם הקייטרינג

כולם יגידו לכם שזה לא ממש משנה, אבל מי כמוכם יודע שהמחיר משנה. משנה מאוד. על אף המוכנות הגבוהה שלנו להכניס את היד עמוק לכיס כאשר אנו מפיקים אירוע גדול, אנחנו חייבים להמשיך לנהוג כצרכנים ולוודא שאנחנו לא קופצים מעל הפופיק בכל הקשור לתקציב העומד לרשותנו לטובת הפקת האירוע, ושיקול זה צריך לבוא לידי ביטוי גם בהחלטות הקייטרינג שאנו מקבלים, בדיוק כמו בהחלטה על אולם או גן האירועים הנבחר, התקליטן או ההרכב המוסיקלי הנבחר ומספר המוזמנים שעליו החלטנו. יחד עם זאת, בבחירת קייטרינג אסאדו מחיר אינו אמור להוות שיקול מכריע מבחינתכם, פשוט מכיוון שעלות האסאדו אינה שונה בהרבה מכל קייטרינג בשרי אחרי שתבחרו על בסיס צלייה בזמן אמת.

כיצד נקבע המחיר של הקייטרינג?

עבור חברת הקייטרינג שמספקת לכם שירות קייטרינג אסאדו מחיר השירות נקבע בהתאם לסך העלויות הכרוכות בבניית החוויה, אך גם בהתאם לרמת הביקוש הקיימת לשירות. כל מוצר וכל שירות הנמכר בשוק מושפעים מרמת הביקוש להם ומרמת ההיצע שלהם בשוק, וזה נכון גם לגבי שירותי קייטרינג. הביקוש לסגנון האסאדו נמצא אמנם בעלייה, אך במקביל גם ההיצע של השירות על ידי יותר ויותר חברות קייטרינג, ולכן בהיבט זה, לחץ המחירים כלפי מעלה מתאזן למדי.

מבחינת עלות הבנייה של החוויה, יש לקחת בחשבון שגם מנת קציצות ברוטב, כבד עוף במעטפת אפויה או קבבוני טלה ברוטב טחינה, מנות המוגשות יותר בקייטרינג המסורתי, הן מנות שצורכות כמות בשר גדולה על פי חישוב של כמות בשר לכל אורח. יחד עם זאת, כאשר אתם הופכים את הבשר למסמר הערב ולמנה הגדולה ביותר על הצלחת, זה מן הסתם כרוך בכמות בשר גדולה יותר פר אורח, ואם גיליתם שבהזמנת קייטרינג אסאדו מחיר השירות גבוה יותר מחבילת על האש או קייטרינג מסורתי, זאת כנראה הסיבה המרכזית לכך.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

האם זה שווה את המחיר?

כל מה שנשאר לכם להחליט זה האם כל זה שווה לכם את הכסף – האם אתם מוכנים להשקיע מספר שקלים נוספים פר אורח בכדי להביא לאורחים שלכם את חוויית האסאדו. התשובה תלויה כמובן בשני אלמנטים מרכזיים:

  1. שאתם לא חורגים מהתקציב שלכם ברמה כזאת שמכניסה אתכם לצרות, או שפוגעת באלמנטים חשובים אחרים באירוע, ובדרך כלל לא מדובר בפערי מחיר שאכן מייצרים פגיעה כזאת
  2. שאתם בוחרים את חברת הקייטרינג הנכונה, שלא רק קוראת לשירות אסאדו, אלא גם יודעת לבנות את החוויה האותנטית של תרבות האסאדו, ולהביא אותה אל האירוע שלכם, הן ברמה המרחבית של מתחם האירוע (מנגלים, גרילמנים, ענן עשן ריחני, רחש הצלייה, כלי הגשה וכדומה) והן ברמה האישית של האורח הפרטי.

אם שני האלמנטים הללו מסתדרים לכם, אסאדו היא בהחלט אופציה מצוינת עבורכם, והאסאדו של קייטרינג צ'ורסקו הוא הראשון שאתם רוצים להכיר.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

 

Related Posts