איך האורחים בחתונה לא יתחרטו על הצ'ק שנתנו

איך האורחים בחתונה לא יתחרטו על הצ'ק שנתנו

לא קל לארגן אירוע שישאיר את האורחים נפעמים ומלאי חוויות. עולם האירועים רווי בשלל רעיונות, אטרקציות ומקוריות ולא פשוט להתעלות מעל אירועים קודמים שאנשים רבים כבר הוזמנו אליהם. הציפייה וההתרגשות מתחילות כבר בשלב המוקדם של קבלת ההזמנה ושריון התאריך ביומן. כבר אז האורחים מנסים לנחש מה צפוי להם באירוע, איך עומדים לנסות להפתיע אותם ואילו בעלי מקצוע יגיעו ויהפכו מחלקים שונים לכדי פאזל מושלם שהכל בו משתלב ופועל בהרמוניה נהדרת. ישנם אלמנטים שקשורים בארגון אירוע שהאורחים מיד ישימו אליו לב ויתרום את תרומתו לחוות הדעת שלהם. כשיודעים על מה לשים את הדגש – קל יותר לתכנן את האירוע.

מה חשוב לאורחים ולמה לשים לב?

אורחים שמים לב לכל מה שנוגע אליהם ישירות. כך למשל תמיד מתפתחת ציפייה לקראת האוכל והמנות שיוגשו, סוג הקינוחים (שאמורים להיות גם טעימים וגם יפים ומעניינים), רצוי שהמנות תהיינה ייחודיות וכאלה שלא רואים בדרך כלל באירועים ורצוי מאד להתבסס על שיטות בישול מיוחדות, שונות ונדירות שלא חווים על בסיס יומיומי.

עבור מי שמארגן את האירוע מדובר בהזדמנות מצוינת להפתיע בשיטת בישול ייחודית. בדוכני קבלת הפנים, למשל, אפשר להציע מגוון מנות שתהיינה מוכנות או מבושלות לנגד עיניהם של האורחים, כמו למשל סושי, טורטייה ממולאת או נתחי אסאדו בבישול ארוך. כשהמוזיקה והאווירה תהיינה חיוביות ורגועות, האורחים ייהנו לטעום מכל המנות המוצעות שלהם וייהנו מאד מהאוכל. ברגע שהם שבעים והאוכל טעים להם – ללא ספק זו תחילת הדרך לקראת הנאה שלמה שלהם באירוע.

בנוסף לכל אלו, האורחים מעריכים כאשר חושבים על הנוחיות שלהם ובתור מארגני חתונה חשוב לשים לב לפרט הזה. אפשר לדוגמה לשכור חברת הסעות לחתונה שתקל על הגעת האורחים לחתונה ותאפשר לכל מי שלוקח בה חלק לשתות אלכוהול בלי לחשוב על הנהיגה בדרך חזרה הביתה.

במה להשקיע ועל מה לוותר?

כאמור, הנושא של האוכל באירוע הוא חשוב ומהותי ואין מנוס מלתת לו התייחסות כבדת משקל באירוע. לבחור את אופי המזון, את הקונספט או שיטת הבישול וכמובן את המנות שישאירו את האורחים בפליאה מוחלטת. כדאי שטקס החופה יהיה מרגש ויפה, שהחופה תהיה מוגבהת על מנת שלא יסתירו לאף אחד וכולם יוכלו להראות את המתרחש בה. המוזיקה בקבלת הפנים צריכה להיות בעוצמה בינונית כך שמצד אחד שומעים אותה היטב אך מצד שני – היא לא חזקה מדי ואפשר לנהל שיחות נעימות גם עם המוזיקה ברקע.

על מה אפשר לוותר? במה לא חייבים להשקיע? גם כאן יש לא מעט פרמטרים שאפשר לחשוב עליהם. כך למשל הלבוש של בני המשפחה נחשב לפחות קריטי, מהסיבה הפשוטה שאין לו נגיעה ישירה לחוויה של האורחים. פעלולים שונים על הרחבה כמו תאורה ייחודית או סוגים שונים של שירים עשויים גם הם להיות פחות קריטיים עבור האורחים ואופן הישיבה בקבלת הפנים. האורחים יודעים שמדובר בשלב ראשוני שלאחריו יעברו אל טקס החופה ולכן אין מבחינתם חשיבות האם יושבים בספות, פינות זולה או שולחנות מוגבהים.

אולי תתעניין גם ב: 

קייטרינג בשרי

קייטרינג לברית

קייטרינג אסאדו

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.

חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts