מדרום אמריקה היישר אליכם לאירוע

מחפשים משהו ייחודי ויוצא דופן לאירוע שלכם? רוצים להציע לאורחים שלכם חוויית בשר שלא ישכחו לעולם? אסאדו לאירועים הוא הפתרון בשבילכם. תרבות הבשר הדרום אמריקאית נכנסה לעולם האירועים הישראלי לפני שנים ספורות, וכבר הפכה לאחד הטרנדים החמים ביותר בתחום, ולא בכדי. כדי להבין את החוויה שמספק האסאדו, כדאי להיזכר תחילה בפעם הראשונה בחייכם בה אכלתם סטייק טוב. עד כמה שזה נשמע מוזר, אנשים רבים זוכרים את הרגע הזה כאילו קרה תמול שלשום, ובתנאי שמדובר בסטייק טוב ואיכותי באמת. עסיס הבשר שנשפך אל תוך הפה, הטעם שלא ניתן לעמוד בפניו, והרצון הבלתי נשלט להזמין עוד מנה ועוד מנה אחת עד שכבר אי אפשר יותר. אז לרבים מהאורחים שלכם יש את הזיכרון הזה, ועכשיו יש לכם את ההזדמנות להעניק להם זיכרון נוסף ואולי את הראשון בחייהם, באמצעות שירות אסאדו לאירועים.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

 זמן צלייה נמדד בשניות בודדות

ייחודיותו של האסאדו נובעת משורה של מרכיבים לרבות תיבול, סוגי נתחים, עובי הנתחים וגודלם, אבל אחד הפרמטרים החשובים ביותר בהכנת אסאדו לאירועים הוא הצלייה עצמה. את הצלייה יש לבצע באמצעות גריל ייעודי, באמצעותו ניתן להגיע לטמפרטורה האידיאלית לצליית הבשר. עם הנחת הבשר על הגריל, יש למדוד בשניות את הזמן שבו הנתח יושב על הגריל, להפוך אותו לעוד פרק זמן קצוב ומייד להסיר מעל הגריל. גרילמנים מקצועיים, שעוסקים בתחום של אסאדו לאירועים יודעים לעשות את זה גם בלי שעון ובלי סטופר, והתוצאה היא לא פחות ממדהימה.

התיבול יוצא דופן

התיבול של האסאדו, אף הוא חלק מהתרבות כולה וכאשר אתם מזמינים את השירות אסאדו לאירועים, אתם רוצים לוודא שחברת הקייטרינג מבינה היטב את תרבות האסאדו ומספקת לכם שירות אסאדו אמיתי, ולא עוד חוויית על האש שכל אחד מכיר. עובי הנתחים יכול לסייע לכם להבין האם עומדת מולכם חברת קייטרינג אסאדו לאירועים שרק מוכרת לכם שם של שירות, או חברת קייטרינג מקצועית שתספק לכם ולאורחים שלכם את חוויית האסאדו לאירועים. הנתחים צריכים להיות עבים וגדולים, ולהוות את הכוכב המרכזי על הצלחת. העסיס שיישפך אל פיכם בכל ביס, יכול אף הוא לתת לכם אינדיקציה האם מדובר בסטייק של יום העצמאות, או בנתח אסאדו לעילא ועילא.

ערכו את הבדיקות הדרושות לכם, היעזרו בהמלצות וחוות דעת מקצועיות, אך בסופו של דבר, הבטיחו לעצמכם שאתם אכן מקבלים אסאדו אותנטי לאירוע יוצא דופן.

אולי תתעניין גם ב: 

קייטרינג בשרי

קייטרינג לברית

קייטרינג אסאדו

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts