אסאדו קייטרינג זה הקייטרינג שהייתם רוצים

אזור הצפון הוא האזור האהוב ביותר על אזרחי ישראל, בכל הקשור לטבע וטיולים. עם השנים למד עולם האירועים לעשות את החיבור בין האהבה הגדולה הזאת ובין אירועים בטבע, ובאירועים בטבע אין הכוונה דווקא לאירועים המתקיימים באמצע שום מקום תחת כיפת השמים, אלא לאירועים במיקומים שמוקפים בטבע. את החיבור הזה של אירועים וטבע אפשר בהחלט להגביר ולחזק באמצעות קייטרינג על האש בצפון, קייטרינג שעושה את החיבור הכל כך ישראלי בין טיולים, טבע ועל האש. בשורה התחתונה, אם אתם מתכננים לערוך אירוע באזור הצפון ואתם רוצים שהוא יהיה בלתי נשכח עבור כלל האורחים שלכם, שמגיעים מכל רחבי הארץ או הצפון, כדאי מאוד שתבחנו את החיבור בין האירוע ובין המאפיינים הייחודיים של אזור הצפון.

למה דווקא קייטרינג על האש בצפון ?

תחילה נבחן למה דווקא על האש, ועל השאלה הזאת התשובה היא די ברורה. הישראלי הטיפוסי פשוט מאוד אוהב על האש, והוא אוהב לא רק את הטעם אלא גם את הריח. במסגרת קייטרינג על האש בצפון הארץ, תוכלו ליהנות מפינת מנגלים שמפיצים ענן עשן עם ניחוח מפתה של בשר צלוי, ושכל אחד מהאורחים שלכם ידע להעריך. למה דווקא בצפון? מכיוון שאם אתם עורכים את האירוע שלכם באזור הצפון, אתם רוצים שהלוגיסטיקה של הקייטרינג תהיה כמה שיותר פשוטה וקלה. הובלת בשרים ומטבחים מאזורים אחרים בארץ, עלולה לעלות לכם מאוד יקר כמובן, אבל מעבר לכך, מדובר בפגיעה ישירה באיכות הבשר ובטריותו. בהזמנת קייטרינג מומחה באזור הצפון, אתם מבטיחים טריות מלאה של הבשר, ולוגיסטיקה פשוטה גם בתהליך בחירת החברה וגם בתהליך הביצוע במעמד האירוע.

אחרי שיחה עם השף שלנו הכל יהיה לך יותר ברור

אפרופו בחירה – איך תבחרו את חברת הקייטרינג?

אם תבחנו את השוק היטב, תגלו שישנן לא מעט חברות המציעות שירות קייטרינג על האש בצפון הארץ. השאלה היא איך תדעו מהי החברה המתאימה לכם ביותר, והתשובה מורכבת משלושה מרכיבים מרכזיים:

טעימות – לטעם יש תפקיד מפתח בבחירת חברת הקייטרינג, אך כאשר אתם מגיעים לטעימות וודאו שאתם מגיעים אליהן כשאתם רעבים מדי. הרעב הופך את בלוטות הטעם שלנו להרבה פחות ביקורתיות, והכל פתאום נראה לנו טעים. מהסיבה הזאת, כדאי גם לבחון בכל ערב חברה אחרת.

שיחה – נהלו שיחה עם נציגי חברת הקייטרינג, שאלו כל שאלה שעולה על דעתכם והתמקדו בשאלות סביב הבשר, איכותו, זמני הצלייה, הצוות, הרטבים, התיבול וכדומה. בחנו את הבטחון שבו עונים לכם על השאלות והאם התשובות אכן מניחות את דעתכם.

המלצות וחוות דעת מקצועיות – חברים, מכרים, בני משפחה ואנשי מקצוע יכולים מאוד לסייע לכם, הן בעיצוב ובניית התפריט והן בבחירת חברת קייטרינג על האש בצפון הארץ. היעזרו בהם, ונסו לאתר באמצעותם חברות שלא כדאי להתקרב אליהן, לצד חברות בולטות שזוכות להמלצות חיוביות רבות.

Related Posts