קייטרינג למסיבות – טיפים לפארטי מטורף

בשנים עבור, לא נהוג היה להזמין אוכל מבושל לכל סוגי האירועים. כך לדוגמא, לצורך מסיבה, נהגו לקנות מעט תקרובת, חטיפים טעימים ושתייה מתוקה. אם רצו להעשיר את האירוח הוסיפו גם עוגות מאפה בית וזה למעשה הרכיב את האוכל אותו הגישו באירוע.

היום אנשים מבינים הרבה יותר באוכל מצד אחד, מצד שני הם לא רוצים לזלול ולנשנש אוכל שהוא לא איכותי והוא לא יתרום להם שום דבר. כאן בדיוק אנחנו מגיעים לסיבה הגורמת לכך כי גם במסיבות של היום נהוג להגיש אוכל מבושל, אוכל איכותי באמת והמהדרים הולכים על ארוחה בשרית ממש.

אז מהו האוכל המושלם למסיבה מושלמת

אם אנחנו רוצים לפנק את האורחים שלנו במסיבה, אנחנו רוצים להעניק להם את האקסטרה, הטוב ביותר הוא פשוט ללכת על ארוחה מסודרת, ארוחה בשרית טובה שתכלול מנה ראשונה, מנה עיקרית וגם קינוח. כך ברור כי האורחים יצאו מרוצים, הם ישבעו מהאוכל וייהנו מהסטייל ומהרמה של המסיבה.

אך כאן חשוב לשים לב לכמה וכמה נתונים חשובים כאשר באים לבחור את הקייטרינג לאירוע כמו גם את התפריט הנבחר. זאת על מנת שאכן האורחים כולם ייהנו מהארוחה ומהאירוע והם יצאו ממנו שבעים ומרוצים.

אז למה חשוב לשים לב כאשר מזמינים קייטרינג  לאירוע?

אוכל טרי – חשוב מאוד לשים לב כי הקייטרינג הינו קייטרינג איכותי אשר מקפיד על הטריות של המזון אותו הוא מגיש לאורחים. ישנן חברות קייטרינג בשרי שהמחירים שלהם הם מאוד נוחים או אפילו זולים. אך אם תבדקו את האוכל אותו הם מספקים, תגלו כי הוא אכן שווה את המחיר אותו הם גובים מהלקוח.

חשוב לוודא כי החברה מספקת מנות איכותיות, מנות המיוצרות מחומרי גלם הכי טריים והכי איכותיים. רק כך אפשר יהיה להיות רגועים כי אכן האירוע יהיה מוצלח וטעים.

אוכל בריא – אוכל בשרי יכול להיות אוכל מושחת והוא גם יכול להיות  אוכל בריא. הכול תלוי באילו חומרי גלם נעשה שימוש ואיך מבצעים את תהליכי הבישול. תמיד עדיף כי האוכל המוגש לאורחים יהיה בריא ועשוי בצורה טובה שאינה פוגמת בערכים התזונתיים. אז זה לא שאנחנו ממליצים להגיש אוכל סגפני שיחסר בטעם. אך יש בהחלט אוכל שמבושל בצורה טובה ונכונה ויש אוכל שאותו מבשלים בתהליכים שהורסים את כל האיכות שיש בהם.

אוכל מגוון – חשוב כי הקייטרינג יספק אוכל מגוון עם אפשרויות שונות מכל מנה, כמו מגוון סלטים, מספר אפשרויות של מנה ראשונה, מספר מנות עיקריות לבחירה ומגוון של תוספות. גם בבר הקינוחים חשוב שיהיה גיוון ותהיה אפשרות לבחור מנה בריאה על בסיס פירות ומוצרים בריאים.

אוכל כשר – כאשר מדובר באירוע שמיועד לקהל רחב, תמיד יהיו בו כאלה שמקפידים על כשרות. על כן, אם אתם מעוניינים כי כל המוזמנים יוכלו להשתתף בארוחה ויוכלו לאכול ללא כל חשש, הרי שחשוב ללכת על קייטרינג כשר. כך האוכל יהיה שווה לכל נפש וכל המוזמנים יוכלו ליהנות ממנו.

אורחים שבעים הם אורחים מרוצים

כאשר אנחנו מתכננים אירוע או מסיבה ולא משנה מאיזה סוג, אנחנו תמיד צריכים לחשוב על מה יעשה את האורחים שלנו יותר שמחים ומרוצים. אז יש כאלה שמשקיעים בתוכנית האמנותית לאירועים, יש כאלה שבוחרים אולם מרשים במיוחד, יש את מי שבוחר לעשות את האירוע בגינה מעוצבת ויש את מי שמשקיע בתלבושות. אבל מי שמבין באמת יודע שהכול בעצם נמצא על אותו בסיס משותף. על בסיס האוכל. אם האוכל יהיה טוב, הרי שהאורחים יהיו מרוצים.

אז השקיעו באוכל טוב ותראו כי האורחים שלכם אכן יצאו שבעים ומאושרים.

Related Posts