אסאדו לחתונות – אוכל שבונה אירוע

למי זה לא קרה? מגיעים לאירוע תחת כיפת השמים, ועוד במגרש החניה עולה ניחוח של בשר באף, והבטן מתחילה לקרקר. נכנסים אל מתחם האירוע והריח רק הולך וגובר, עד שבפנינו מתגלה מראה יוצא דופן של ענן עשן העולה מסט שלם של מנגלים ענקיים, עם רחש מהפנט של צליית בשר בעוצמה גבוהה. אם זה קרה לכם בעבר, סביר להניח שזהו גם אחד הרשמים שנחרטו במוחכם ושהפכו את האירוע שהתארחתם בו לאירוע בלתי נשכח מבחינתכם. אם אתם שואלים את עצמכם איך תוכלו גם אתם ליצור את החוויה הזאת לאורחים שלכם באירוע שלכם, התשובה היא אסאדו לחתונות.

מה זה בדיוק אסאדו לחתונות ?

ובכן, אסאדו היא תרבות בשר דרום אמריקאית שהופכת את הבשר למסמר הערב. נתחי בשר גדולים ועבים, עסיסיות מטורפת שנשפכת על הלשון בכל ביס, תיבול מדויק, צלייה מדויקת ורטבים ייחודיים שמוגשים עם תוספות מתאימות בכל מנה. בניגוד למשל לעל האש, שבו הבשר הוא גם מסמר האירוע, אבל פרט להיותו הפריט היחיד בצלחת אינו משקף את מעמדו מעבר לכך, תרבות האסאדו אינה חוששת לשים את הבשר במרכז בכל מובן מרכזי.

בהזמנת שירות אסאדו לחתונות, תוכלו לגלות את מרכזיות הבשר באין ספור דרכים וצורות, שחלקן נמדדות ברמת הניואנס אך השפעתן רבה ומשמעותית:

  • מתקני צלייה ענקיים הממוקמים באזור מרכזי במתחם האירוע
  • ענן עשן ענק בעל ניחוח משכר, המתפזר בכל מתחם האירוע
  • מנות בשר גדולות ועבות במגוון גדלים וטעמים
  • סכו"ם וכלי הגשה שמותאמים כל כולם לחיתוך ואכילת בשר
  • תוספות חמות וקרות שמותאמות במיוחד לחוויית הבשר

הזמנת שירותי אסאדו לחתונות תשדרג כל חתונה בטבע  ותגרום לה להיות בלתי נשכחת. הרגע שייחרט בזיכרונם של כל האורחים, יהיה הרגע בו הם יכנסו למתחם החתונה ויריחו את ריח הצלייה ובישול הבשר שמתפשט באוויר הטבע.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

לא כל אסאדו הוא אסאדו

אחרי שאמרנו את זה, חשוב להבין שלא כל מי שמציע לכם שירות אסאדו לחתונות, אכן יודע להציע לכם את חוויית האסאדו האמיתית. כך למשל, מאפייני האסאדו המרכזיים שפירטנו לעיל אמורים לבוא לידי ביטוי בצורה בולטת בכל אירוע אסאדו, ואם חברת הקייטרינג שאתם בוחנים אינה מקפידה על כל אחד מהאלמנטים הללו, ייתכן שאתם לא מקבלים את החוויה האמיתית והאותנטית של תרבות האסאדו.

זה אולי יפתיע אתכם, אבל יש חברות קייטרינג שאינן מבינות את המשמעות של הענקת המעמד והמקום המרכזי לבשר, כחלק מבניית החוויה כולה. עבור חברות אלה מדובר בעניין טכני בלבד, וכל עוד מוגשות מנות בשר לצלחות האורחים, אפשר לקרוא לזה אסאדו לחתונות. את החברות האלה אתם לא רוצים באירוע שלכם נקודה.

חברת קייטרינג צ'ורסקו היא בין היחידות שיודעת להציע לכם לא רק בשר אסאדו, אלא חוויית אסאדו מלאה מקצה לקצה.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts