איך בוחרים קייטרינג על האש לאירועים קטנים?

העידן בו היינו נוהרים כולם אל אולמות האירועים וגני האירועים באופן אוטומטי, מיד לאחר שהבנו כי אנחנו בתוך התהליך של הפקת אירוע, תם ונשלם. היום, אנשים רבים בוחרים דווקא בפורמט של אירוע קטן ואינטימי, כזה שבו כל אורח מרגיש שייך, כזה שבו כל אורח יכול להביט בעיני הכלה והחתן ביום השמח בחייהם, ולהבחין בהתרגשות העולה בברק עיניהם, וכזה שבו כל אורח יכול להרגיש יחיד ומיוחד, חלק ממשפחה, חלק מקבוצה נבחרת של אנשים שהוזמנו לאירוע קטן, מצומצם ואינטימי.

במקביל, עם התפתחות שוק האירועים הקטנים, חל גם שינוי בכל מרכיבי ההפקה הקשורים לאירוע. אם בעבר הדאגות היו היכן לערוך את האירוע, אז כיום בשביל לערוך אירוע אינטימי יותר צריך לדאוג לדברים הקטנים כמו: פינות ישיבה לאורחים, מקרר חלביה מומלץ, מערכות הגברה ועוד.. ובתוך כל זה התפתח גם שוק קייטרינג על האש לאירועים קטנים, ואם אתם שואלים את עצמכם מה ההבדל בין קייטרינג לאירוע גדול ובין כזה לאירוע קטן פרט לכמות האוכל והעלות הכוללת, אז התשובה היא שישנם הבדלים נוספים, שחלקם יכולים גם להשפיע ישירות על הצלחת האירוע הקטן.

המאפיינים הייחודיים של אירוע קטן מתורגמים לשירות קייטרינג על האש לאירועים קטנים

כאשר בוחנים את ההבדלים בין אירוע המוני וגרנדיוזי ובין אירוע קטן ואינטימי, אפשר למנות מספר הבדלים, שחלקם מובהקים וטריוויאליים כמו כמות האנשים וגודל המקום בו נערך האירוע, וחלקם דורשים טיפה יותר מחשבה, כמו למשל: אווירה, משקל התחושות של כל אורח, האינטראקציה בין האורחים, ציפיות האורחים ביחס לחוויה אותה יעברו וכדומה. בכל אחד מהפרמטרים האלה, ועוד ברבים אחרים, קיים הבדל בין אירוע גדול ובין אירוע קטן, וכל חברת קייטרינג רצינית ומקצועית שמציעה שירות קייטרינג על האש לאירועים קטנים, חייבת לעמוד על ההבדלים האלה ולהתחשב בהם בתהליך ההתאמה של חבילת הקייטרינג לאירוע.
להתאמה ותכנון נכון ומדויק של קייטרינג על האש באירוע שלכם לחצו כאן.

כיצד מבוצעת התאמת הקייטרינג לאירוע קטן?

ובכן, כדי לעמוד על התהליך של התאמת הקייטרינג למאפייני האירוע, יש להבין תחילה את מאפייני האירוע. אירוע קטן הוא אירוע שהוא בעל אופי יותר ביתי, יותר משפחתי, יותר אינטימי ויותר רומנטי. אורחי האירוע מכירים זה את זה בצורה מעמיקה, והם מקיימים ביניהם אינטראקציה חופשית וחמה יותר. בתנאים אלה למשל, לא יהיה נכון להגיש מנות גורמה גרנדיוזיות שיוצרות מעין תחושה של ריחוק וניכור. בתנאים אלה, יהיה בהחלט נכון לזהות את המשותף לכלל האורחים, בדרך כלל עדה אליהם משתייכים רובם, ולהתאים את הטעמים לטעמי העדה. מן הסתם, בתהליך התאמה זה מעורבים עוד שורה של פרמטרים שלוקחת חברת קייטרינג מקצועית יודעת לקחת בחשבון, אך זה על קצה המזלג כדי להמחיש את החשיבות של התאמת הקייטרינג לאירוע ולמאפייניו.

האם ישנן חברות קייטרינג שמתמחות באירועים קטנים?

כאשר אתם מזמינים שירות קייטרינג על האש לאירועים קטנים, אתם זקוקים למעשה לשני סוגים של התמחויות: התמחות אחת בעולם העל האש, ויש המון מה להתמחות בעולם הזה, והתמחות נוספת בעולם האירועים הקטנים. בחיפוש מעמיק בשוק, תוכלו למצוא חברות שמתמחות באחד מהתחומים, ואולי חברה או שתיים שמתמחה בשניהם יחד. יחד עם זאת, התמחות זו לא חייבת להגביל את החברה לשני תחומים אלה בלבד. למעשה, את חברת הקייטרינג המתאימה והנכונה עבורכם תוכלו למצוא בתוך מאגר חברות הקייטרינג שמציעות שירות לכל סוגי האירועים, חברות שיודעות לבנות התמחויות שונות בתוך העולם המגוון של הקייטרינג. מגוון היכולות ויכולת ההתאמה לכל סוג של אירוע, מהווים בעצמם התמחויות ראויות לציון, ואשר יכולות להצביע על הרמה המקצועית והסטנדרטים שמנחים את אותה חברה. הסתייעות באיש מקצוע מעולם הקולינריה ומעולם האירועים יכולה בהחלט לסייע לכם להגיע להחלטה הטובה והנכונה ביותר עבורכם ועבור האורחים שלכם באירוע.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts
נגישות