קייטרינג אסאדו מיוחד

ההתפתחות הטכנולוגית וגידול ניכר בתחום חברות הקייטרינג גרם למצב שבו מי שעורך אירוע, אם גדול כגון אירוע בטבע, באולם או אירועים ביתיים, כנסים וכדומה, יכול בקלות יתר, למצוא היום חברות קייטרינג. מצד שני, ישנו חשש גדול יותר, מלמצוא חברה העוסקת בקייטרינג אשר לא תתאים לציפיות שלכם. רבים מחליטים להזמין קייטרינג אסאדו ארגנטינאי היות והישראלים אוהבים מנות בשר על האש העשויים בצורה מקצועית ובסגנון הדרום האמריקאי כאשר הסגנון הארגנטינאי הוא הבולט מביניהם.

היום, כאשר כל תפריט לאירועים, מתבסס על מנות בשריות, ניתן להזמין חברת קייטרינג לאירוע של 100 איש, 200 ועד ל-500 ויותר. ראשית יש לתכנן את כמות המוזמנים ואז לגשת למלאכה של בחירת תפריט של קייטרינג על האש אסאדו. אנשים היום פתוחים יותר לנושא הצלייה והבישול ואוהבים את מראה הצלייה של צוות חברת הקייטרינג המתמחה בקייטרינג על האש בסגנון ארגנטינאי. הריחות, המראה  והאווירה המיוחדת, יוצרים מן סוג של חוויה קולינרית בלתי נשכחת, אשר תזכיר להם את האירוע המיוחד שלכם לטובה.

אומנות הצלייה מול עיניכם

חלק מהחוויה הקולינרית באירוע הינה חוויית העשייה והצלייה של הבשר המתבשל מול עיניכם. גם באירועים כגון חתונה בטבע, אם אינטימית או אם רבת מוזמנים, ללא ספק מראה זה יגנוב את ההצגה, כאשר תגיע חברת קייטרינג, המתמחה עם קייטרינג ארגנטינאי. זוהי תרבות בישול של ארגנטינה שרק מומחים בתחום שלמדו היטב ובאופן מקצועי את נושא הצלייה הארגנטינאית, יוכלו להצליח בהכנה והגשה של נתחי בשר נבחרים בצלייה הכה מיוחדת הזו.

ישנם תפריטים שונים למגוון אירועים, כך שתוכלו להתייעץ עם חברת הקייטרינג ולסמוך על ההיכרות שלכם עם המשפחה והחברים, כאשר אתם פחות או יותר יודעים מה סגנון האוכל האהוב עליהם. ישנן חברות אשר מציעות מראש, שילובים של כמה תפריטים,כאשר באמצעותם הלקוחות יכולים לבנות תפריט קייטרינג  למשל קייטרינג בשר ארגנטינאי המותאם אישית.  כמו כן,ניתן לקבל את התפריטים ולהחליט את התפריט הקייטרינג לאירוע שלכם, כזה שימצא חן בעיניכם במיוחד.

אחרי שיחה עם השף שלנו הכל יהיה לך יותר ברור

חתונה בבית פרטי ובחירה נכונה של קייטרינג אסאדו

אין כמו אווירה של חתונה בבית פרטי, כאשר החתונה היא אינטימית ומושקעת יותר. ראשית, תוכלו לחסוך מעצמכם את כאב הראש כגון אירוע המוני יותר באולם או גן אירועים. היום, חתונות אינטימיות הן מוצלחות יותר ואם יש לכם גינה גדולה, אין יותר מוצלח מאשר להזמין קייטרינג גריל דרום אמריקאי כאשר כל הטקס המיוחד והמראה של הגריל עם הצוות המקצועי שצולה את נתחי הבשר האיכותיים, הטריים והמיוחדים באמצעות הטיבול המיוחד בסגנון הדרום אמריקאי כבר מגרה בריחו את המוזמנים ופותח להם יותר את התיאבון.

הקייטרינג הטוב ביותר בתחום האסאדו – צ'ורסקו

שף המתמחה בצליית בשר, יאמר תמיד, כי אוכל טוב הינו זיכרון שנחרט זמן רב במוחנו. בקייטרינג צ'ורסקו, בהנהלתו של השף ניר דהן הקיימת כבר 12 שנה.. שירות הקייטרינג של ניר דהן, עוסק באירועים מ-30 איש ועד להפקות ענק. בקייטרינג צ'ורסקו הצוות מציג אמנות בשר מרתקת עבור אירועים פרטיים ועסקיים, מסיבות השקות וכנסים. הצוות כולל טבחים, סו שף, אחראי על רטבים, קונדיטורים ומומחי קולינריה העובדים מדי יום. בין לקוחותיה הקבועים של חברת הקייטרינג צ'ורסקו בהנהלתו של השף הידוע ניר דהן, נמנים: רשות שדות התעופה, אינטל, פוינטר, מירס, ידיעות אחרונות, דניה סיבוס, עם עובד, בר הפצה ועוד. תוכלו להגיע לפגישה בחברת הקייטרינג, להתרשם מהתפריטים או להתרשם ממנו כאן אצלנו באתר, ונוכל לייעץ לכם תפריט מנצח שיתאים לסוג האירוע, להעדפות שלכם ושל המוזמנים וכן על פי אופי האירוע וכמות המוזמנים.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.

חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts