קייטרינג אסאדו לחתונה – כך תזמינו את החוויה המושלמת

אחרי שנים של אהבה, הוא סוף סוף כרע ברך, שלף את הטבעת מצידו והציע לך את אהבתו עד קץ הימים. כעת, אתם רוצים לקבע את הסיפור במסגרת אירוע חתונה שבו תאפשרו לכל הקרובים לכם והאהובים עליכם להיות עדים לאהבתכם. בתוך כל מכלול ההפקה של אירוע בסדר גודל כזה, אחד המרכיבים החשובים ביותר שעליכם לטפל בו הוא הנושא של הקייטרינג, באופן ספציפי קייטרינג אסאדו לחתונה שמושך את תשומת ליבכם יותר מכל, ולא לחינם. האסאדו נחשב לטרנד החם ביותר כיום בעולם האירועים, כזה שיודע להציע את חוויית האוכל המיוחדת ביותר, ולהפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח, אחרי ביס אחד מנתח בשר עסיסי. אז מה אתם צריכים לעשות עכשיו?

דבר ראשון – מה זה בכלל אסאדו?

הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא הוא, שאתם מבינים מה זה בדיוק קייטרינג אסאדו לחתונה ומה זה אסאדו בכלל? מספר החברות המציעות את השירות הוא עצום, ורק מעטות מהן באמת יודעות להציע לכם אסאדו אותנטי, כך שהאחריות לבחון את הדברים בצורה יסודית היא עליכם. ובכן, אסאדו היא תרבות בשר דרום אמריקאית שמתאפיינת בנתחי בשר גדולים ועבים, עסיסיות יוצאת דופן בכל ביס, תיבול עשיר בסגנון דרום אמריקאי ושיטת צלייה סופר מדויקת עד לרמת השנייה הבודדת. עם האסאדו מגיעים גם רטבים, סלטים, תוספות ומשקאות ייעודיים, אך במרכיבים אלה יש לכם את החופש לשחק על פי העדפותיכם. בשלב הזה, עליכם להבין שאסאדו זה לא רק סוג של בשר, או סתם סטייק על האש, וחשוב לבחון את כל ארבעת המאפיינים שפירטנו לעיל.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

דבר שני – איפה אפשר לטעום את זה?

לפני שאתם מזמינים קייטרינג אסאדו לחתונה, כדאי שתטעמו את זה בעצמכם, רק חשוב שתעשו את זה במקום שרמת המקצועיות שלו אינה עומדת בספק. מסעדה מובילה זה רעיון טוב, קייטרינג מקצועי ומוביל בתחום זה רעיון מצוין. כדאי למצוא המלצות וחוות דעת מקצועיות על חברת קייטרינג שמתמחה בתחום האסאדו, והפייסבוק יוכל לסייע לכם בהיבט זה. בהמשך לכך, כדאי להגיע לטעימה באחד האירועים שעורכת החברה, ולוודא שחוויתם את החוויה של ביס מסטייק אסאדו אמיתי ואותנטי. עם החוויה הזו יהיה לכם קל יותר להמשיך הלאה.

לבסוף – בחירת חברת קייטרינג

בבחירת החברה שתספק לכם את השירות של קייטרינג אסאדו לחתונה, חשוב כאמור שתסתייעו בהמלצות וחוות דעת מקצועיות מכל מקור שיכול לספק לכם אותן, אך מעבר לכך אתם רוצים לבחון את החברה ואת הצוות הקולינרי שלה, ויותר מכל אתם רוצים לוודא שמדובר בחברה שחיה את עולם האסאדו מקרוב, שמכירה את כל הפרטים הקטנים ביותר, את סוגי התבלינים, את סוגי הנתחים, את שיטות החיתוך והצלייה, ויכולה גם לספק לכם ייעוץ קולינרי נרחב על חוויית האסאדו השלמה והמלאה שצפויים האורחים שלכם ליהנות ממנה.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts