קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

אירועים קטנים נהנים יותר

אירועים קטנים בדך כלל הם משפחתיים יותר, גם אם לא מדובר במשפחה באמת.
כולם יושבים קרוב זה לזה, שומעים כמעט הכל, כולם מכירים את כולם – כמעט…
בעצם, בהרבה מקרים, זה כמעט כמו לשבת בשולחן אחד גדול.

אז מה היתרון באירועים קטנים? ולמה הם נהנים יותר?
דווקא בגלל מה שהוזכר למעלה.
קל יותר למצוא את הטעם הנכון לכל האורחים באירועים קטנים. זה לא רק האוכל, זה אופי האירוע, העיצוב ועוד. ההיכרות ה'משפחתית' הזו עוזרת לנו לתכנן את האירוע המושלם בצורה קלה ובעיקר ודאית יותר מאשר באירועים גדולים ורבי משתתפים.

אה, ודבר אחרון… המחיר.
אם תמיד פינטזנו על אירוע שירגיש יוקרתי ושווה, כזה שישאיר לאורחים טעם טוב, הרי שבאירוע גדול נשלם מחיר גבוה ואולי נאלץ להתפשר על איכות המנה. באירוע קטן נוכל להרגיש נוח יותר לפנק את האורחים עד הסוף.
להזמין קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים, למשל, זו דרך נהדרת ולהגיע לטעמם, לקיבתם ולשביעות רצונם של כלל האורחים שלכם. כך אנחנו רגועים שהאורחים שלנו קבלו את היחס הנכון, אוכל ברמה גבוהה וחוויה נהדרת. ובכל זאת, אנחנו לא שלמנו יותר מדי.

אסאדו באירועים עושה את ההבדל

למה אסאדו? היוקרה שהנתחים האלו משדרים, המרקם המושלם בו הבשר הזה מוגש, הטעם המשגע והריחות שבאוויר. וכן, גם בזכות השם שלו. בשנים האחרונות האסאדו הופך להיות מבוקש יותר ויותר, גם באירועים וגם לארוחות משפחתיות חגיגיות.

בקייטרינג אסאדו לאירועים קטנים היתרון הגדול הוא הישיבה הקרובה, כולם חווים חוויה דומה. יש פחות אורחים, כך שכולם מרגישים את האסאדו באוויר.
אנחנו, בקייטרינג צ'ורסקו, דואגים שזה לא יגמר בכמה ביסים טעימים מהנתחים המובחרים, אנחנו משלימים את החוויה עם תוספות ולחמים נהדרים. מעניקים שירות ללא פשרות, ויחד עם זאת, משתדלים לעמוד במחירים סבירים כדי שאתם תוכלו לעמוד בזה ולא תתלבטו.
כדי שגם באירוע שלכם יוגש אסאדו וקהל האורחים שלכם יצא מרוצה.
כך גם אתם, וגם אנחנו.

צרו איתנו קשר, ספרו לנו כמה אורחים אתם משערים שיהיו וכמובן מה חוגגים, ואנחנו נמצא יחד את התפריט המושלם לאירוע שלכם. ונדאג שלא ישאיר אתכם עם חור בכיס ובכל זאת עם מחמאות על האירוע ובטן שבעה ומלאה.

שירות הקייטרינג לאירועים של צ'ורסקו נמצא בפריסה ארצית.

    לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם