קייטרינג בשרים על האש

כולם אוהבים בשרים על האש

נתחיל מהסוף דווקא, קייטרינג בשרים על האש הוא הפתרון המנצח לאירועים קטנים וגדולים. ראשית, המבחר. כל אחד ואחת, ילדים ומבוגרים, מוצאים לעצמם את הדברים שהם אוהבים ויוצאים שבעים ומרוצים. שנית, האווירה. בישראל, וגם בעוד אזורים בעולם, על האש זה סימן לביחד, לחברותא ואווירה טובה. הישיבה ביחד, הריח שפותח תאבון, העשן והסלטים מסביב.

בשנים האחרונות, מבחר הבשרים שעולים למנגל גדל משמעותית והגיעו נתחים מדליקים, טעימים ואיכותיים. אם פעם התרגלנו לקבב, פרגית, כבד, ולבבות עוף. והיום, האסאדו, שייטל, אנטריקוט כמובן ועוד חלקים כבר מככבים בכל ארוחת על האש מוצלחת.
הבעיה שנוצרה היא שאין באמת הבנה איך עושים כל נתח וכל סוג בשר, אנחנו עושים את כולם באותה דרך, על אותה להבה, באותה דרך ושיטה. אתם כבר יכולים לזהות את הטעות…

לכן אם רוצים ליהנות באמת מבשר טוב בארוחת בשרים כדאי לעשות שני דברים. להמשיך לקרוא כאן בצד שמאל והשני הוא להתעניין בקייטרינג בשרים על האש של קייטרינג צ'ורסקו.

אם כבר על האש – אז כמו שצריך!

כאמור, קייטרינג צ'ורסקו מתמחה בהכנת בשרים, מכל הסוגים והמינים ובכל מיני שיטות. האהבה הגדולה שלנו היא, כמובן, לסגנון הדרום אמריקאי והארגנטינאי בפרט.
הזכרנו לפני שאת שיטת העשייה המשתנה בין בשר לבשר, וכדי ליהנות מארוחה של בשר על האש אנחנו צריכים שבעמדת המנגל יהיה אדם שיודע מה הוא עושה, מישהו עם גישה טובה לבשר ובישול.

אז הנה הצעה נהדרת, בפעם הבאה שמתכננים ארוחה טובה, תחשבו על קייטרינג בשרים על האש של צ'ורסקו.
מבחר הבשרים, המומחיות, אופן ההכנה המושלם, התוספות, הריחות וכל המסביב – פשוט מושלם.
אנחנו מגיעים עד אליכם, עם הידע, הבשרים המשובחים, 'כלי העבודה' שלנו וכל השמחה שארוחת בשרים מגיעה איתה, לכם נשאר רק לשבת, ליהנות ולבוא עם תאבון…

צרו איתנו קשר כשתתחשק לכם ארוחת בשר אמיתית.

    לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם