קייטרינג על האש לאירועים קטנים

הדילמה הגדולה של האירועים הקטנים

אנחנו מקבלים לא מעט פניות מלקוחות שאומרים לנו שיש להם אירוע קטן, ולרובם יש את בעיה דומה. איך עושים אירוע קטן אבל שירגיש גדול.
כלומר, כמות האנשים היא די מצומצמת, בדרך כלל כך גם התקציב. אבל לא רוצים שזה ירגיש כמו ארוחת ערב קבוצתית, אלא ממש אירוע. אמנם אירוע קטן אבל בכל זאת אירוע.

אירועים קטנים, בין אם משפחתיים או עסקיים, לפעמים מורכבים יותר. אבל מצד, שני יש להם גם יתרונות. למשל, קל יותר 'לפגוע בול' בטעם של הקהל, הכל מרגיש אישי יותר ואפשר לרדת לפרטים קטנים יותר.
למשל, קייטרינג על האש לאירועים קטנים מבטיח לנו שכולם יצאו שבעים. (כמובן אם יש צמחונים טבעונים צריך לדאוג שגם הם יאכלו וייהנו – להכל יש פתרונות).
אבל זה לא רק האוכל והאיכות שלו. זה הריחות, האווירה והישיבה עצמה, בדיוק כל הדברים שאנחנו כל כך אוהבים בהזדמנויות אחרות שאנחנו עושים על האש .
הדרך שעובר הבשר, או יתר האוכל, מהאש לשולחן ולצלחות היא קצרה ומהירה, וזה נותן תחושה של אחד מהחבר'ה שמנפנף על ידך, למרות שמדובר בגריל מן מקצועי.
וכמובן, מביא את הבשר ברמת צליה מושלמת לאורחים.
כך, גם הגריל מן שלנו שומע את המחמאות על האוכל בשידור חי, ישר מהאורחים…

קייטרינג צ'ורסקו מציג: אירוע קטן חוייה גדולה

הסיבה שאנחנו ממליצים לכם לחשוב ברצינות על סגנון קייטרינג על האש לאירועים קטנים היא קודם כל מצד האווירה דווקא, אחר כך בגלל איכות הבשר ואופן ההגשה.
הרי בקייטרינג בסגנון על האש אין באמת מטבח שהמלצרים נכנסים ויוצאים ממנו, הכל קורה בלייב מול העיניים, מה שנותן תחושה משפחתית, חמה, חברית ובעיקר תחושה של כולם ביחד. היתרון הזה מחדד את היופי שבאירועים הקטנים.

קייטרינג צ'ורסקו שם דגש לא רק על אוכל טוב והגשה נכונה, אלא על הצלחת האירוע כולו. אנחנו יודעים שחוויה היא לא רק טעם האוכל. אלא הכל ביחד, סך כל החוויה שהאורח עובר באירוע, מהכניסה ועד הנסיעה חזור.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל עצת מומחים.
ספרו לנו מה סוג האירוע, מספר האורחים ומה חשוב שנדע עליהם, כדי שאנחנו נוכל לתת את הייעוץ הכי מהימן ומקצועי, ובכך לעזור לכם להפיק אירוע מושלם, חווייתי, ולא פחות חשוב – טעים מאוד!

    לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם