מיהו גרילמן ומה כולל תפקידו?

את האדם החשוב ביותר בקייטרינג כבר הכרתם?

הכירו את הגרילמן.
הגרילמן הוא האחראי העיקרי לטעמים והריחות באירוע שלכם. זה לא שהוא היחיד שעושה, ממש לא. יש לא מעט שותפים ואחראיים לקסם הזה.
ובכל זאת, האחריות על המנה שתככב בערב, ותגרור הכי הרבה תגובות, היא עליו. לטוב ולרע.

לכל סוג בשר, ובכלל כל דבר שעולה על הגריל, יש את נקודת הצלייה הנכונה ביותר עבורו. זו הנקודה שבה הוא יודע להוציא את הבשר מהאש. נקודת הזמן הזו חייבת להיות מדויקת, ולא פחות חשוב, אחידה. אף גרילמן לא יהיה שלם עם העובדה שאורח אחד יקבל נתח עשוי ברמה אחת ואורח אחר ברמה שונה. אלא אם היה ביקוש ספציפי כזה, כמובן.
כדי להגיע לנקודה הזו, נקודת הצלייה הטובה ביותר של הבשר הנבחר, עליו לוודא שהגריל תמיד באותה רמת חום, בכל שטח הצלייה. שהרשת וכלי העבודה שלו נקיים ומשומנים מעט, זאת כדי להחליק על הבשר ולא לפצוע אותו.

לכן, בפעם הבאה שאתם באירוע על האש, בין אם אירוע גדול ורב משתתפים ובין אם משהו חברתי ומצומצם, אל תשכחו לתת מילה טובה לבחור שעומד על הגריל, ותזכירו לו שלא לעבור את הנקודה…

גרילמן זה הלב הפועם של הקייטרינג

כקייטרינג שמתמחה בבשר על האש, אנחנו דואגים לצוות גרילמנים משובח. הם עוברים הכשרה מיוחדת כדי להתאים לצוות ומחוייבים לכל נתח בשר שעולה על הרשת שלהם.
הדבר הראשון שאנחנו בודקים אצל מי שנכנס לצוות זו האהבה האמיתית לבשר, אם היא קיימת – כל השאר זה רק טכניקה. וטכניקה אפשר ללמד, אהבה לא.

ההכנות של הצוות הזה מתחילות הרבה לפני שהאש נדלקת. כבר בבחירת הבשר מתחילה העבודה. לבחור את הנתחים היפים ביותר, וכאלה שידעו לשבת על הגריל בסבלנות ובאחידות עד לרגע הנכון ביותר עבורם לצאת החוצה. הנתחים צריכים להיות שמנוניים במידה טובה, עשירים בנוזלים הטובים של הבשר ובגוון הנכון.
מיד לאחר מכן, לכל נתח יש את התהליך שלו. יש הזקוקים ליישון, ויש לצינון.
כלי העבודה על הגריל חשובים גם הם. לכל אחד בצוות יש את הכלים המועדפים עליו. הוא ידאג שהם יגיעו לאירוע תקינים, חדים וכמובן, נקיים כחדשים. גם הרשת מקבלת את הטיפול שלה כדי לעשות את העבודה הטובה ביותר.

אז רגע לפני שאתם בוחרים קייטרינג לאירוע שלכם, תאמו איתנו, ובואו להכיר את האיש שמאוחרי הגריל. האיש שהיפוך את האירוע שלכם לטעים ומושלם.

מחפשים קייטרינג בשרי?או קייטרינג לשבת חתן? התקשרו עוד היום!

    לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם