קייטרינג לחתונה בטבע – מה מומלץ להזמין?

היכן המקום המושלם לעריכת חתונות?

אם השאלה הייתה נשאלת לפני עשר, התשובה הייתה ברורה וחד משמעית, באולם אירועים מפואר. האמת היא שגם היום נערכות רוב החתונות באולמות אירועים. כך הכי נוח, כך הכי מקובל וכך למעשה התרגלנו כולנו לחגוג.

היום שומעים יותר ויותר על כאלה שרוצים לצאת מהקופסה והם עורכים את האירועים שלהם במקומות אטרקטיביים ויוצאי דופן. אנשים אלו בוחרים לחגוג את החתונה שלהם בנקודה כלשהי בטבע וכך הם חוגגים במקום ייחודי בהחלט משאיר חותם.

הטבע מציע משהו שאין לאולמות האירועים וזהו האוויר הצלול, הנוף הטבעי של שמים מעל והארץ מתחת יחד עם הצמחייה המגוונת והריחות שיש רק בטבע.

מה צריך להכין לאירוע הנערך בטבע?

אם אתם מתחננים לחגוג את האירוע שלכם בטבע חשוב שתדעו לקראת מה אתם הולכים ולמה יהיה עליכם לדאוג.

אירוע בטבע דורש הרבה יותר מכל אירוע אחר כמו לדוגמה: השכרת מגברים, עיצוב ותכנון המקום, קניית כלים לאכילה והגשה והדבר החשוב ביותר-השכרת גנרטורים לאירועים. לא תחשבו על זה מראש, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתמודדים עם אירוע שהרבה דברים בו לא יהיו מוצלחים. כל אלו מצטרפים לדאגות הקבועות שיש לכל בעל שמחה אבל למרות שזה נשמע מעט מאיים, אירוע בטבע זהו חוויה בלתי נשכחת שבהחלט שווה את החשיבה על הדברים הקטנים. 

קייטרינג בטבע, מה חשוב לדעת?

הנקודה הכי משמעותית והכי רגישה כאשר מדובר על אירוע בטבע זה האוכל שתבחרו שיהיה שם.

יש לקחת בחשבון שלעומת אולם אירועים הממוזג עם מטבח מאובזר צמוד, כאן ישנם אתגרים לוגיסטים ולכן ומומלץ לבחור מנות אסטרטגיות שמחזיקות מעמד בכל מצב של מזג האוויר ובעיקר בסלטים שעלולים להישאר זמן ממושך על השולחן. לדוגמה עדיף לוותר על סלטים שעל בסיס מיונז או פטה כבד למשל.

אפשר ללכת על ארוחה סטנדרטית רגילה כמו בכל אירוע אשר יהיה מורכב בשרי טוב בתוספת סלטים ועוד.

למרות שאין מטבח נוח ונגיש ישנה אפשרות נוספות וייחודית של הכנת האוכל בטבע כמו למשל הכנת אסאדו על האש. את הבשר תכינו במקום האירוע וכך בטוח שהאוכל יהיה טרי, טעים והוא יגיע אל הסועדים כשהוא חם ישר מהאש.

עוד כמה טיפים לאירוע שלכם בטבע:

  • אמצעי חימום לאוכל – חשוב לדאוג לאמצעי חימום שישמרו על המנות טריים וחמים לאורך כל האירוע. חבל שכל ההשקעה תרד לטמיון רק בגלל שהאוכל ייאבד מטעמו בגלל חימום לא נאות.
  • כלי הגשה – מעבר לאוכל, חשוב לדאוג לכלים בהם יגישו את המנות לסועדים. זה כולל גם מגשים גדולים בהם יוכלו להגיש את האוכל וכמובן צלחות, סכו"ם, מפיות וכל מה שצריך לארוחה מסודרת ומתורבתת.
  • רהיטים לאירוע –אתם חייבים לדאוג כי יהיה לכם מקומות ישיבה להושיב עליהם את האורחים שלכם וגם את עצמכם. זה אומר כיסאות, שולחנות וכל מה שצריך על מנת שהאירוע יישא אופי מסודר ומתורבת והארוחה תתנהל בצורה נעימה ונוחה.
  • תאורה לאירוע – אם מדובר באזור אשר בו אין תאורת רחוב או אפילו אם יש, מדובר בתאורה עמומה מידי, הרי ברור כי יהיה צורך לדאוג כי תהיה תאורה מתאימה מבחינת השטח. כלומר שיהיה מיקוד מדויק של התאורה על השטחים המרכזיים באירוע ויהיה אפשר ליהנות מהאירוע באופן מושלם.
  • אמצעי הגברה – באירוע תצטרכו כמובן לדאוג למערכת ההגברה וכמובן גם לתזמורת שתלווה את האירוע. לצורך כך אתם חייבים אמצעי הגברה שמתאימים לשטח הנתון בו אתם הולכים לחגוג את האירוע.

אז פנו אל חברת קייטרינג שתכין לכם את הארוחה המתאימה לשטח, היעזרו בחברת הפקה וצאו לדרך.

Related Posts