קייטרינג לשטח

רוב רובם של האירועים שנערכו עד כה היו נערכים באולמות אירועים. אולמות רבים קיימים בכל רחבי הארץ ובכל עיר ועיר ולא ממש מסובך למצוא אולם מתאים לאירוע.

היום הדבר השתנה. כיום אנשים מחפשים פתרונות חילופים לאירועים שלהם. הם מחפשים טרנדים חדשים, הם רוצים לחגוג במקומות לא שגרתיים, כאלה שמציעים אווירה מיוחדת ולא שגרתית.

על פי רוב הם מוצאים את המענה בשטחים פתוחים. הטבע מציע את האפשרות ליהנות מאווירה מיוחדת, מנופים מיוחדים ומריחות משכרים שרק הטבע והצמחייה מסוגלים להציע.

איך נערכים לאירוע בשטח?

אירועי שטח אלו הם אירועים שיש להיערך אליהם בתשומת לב רבה ומוקפדת. השטח על פי רוב אינו מצויד בכל מה שצריך על מנת לקיים בו אירועים מוסדרים. באירוע שטח אנחנו צריכים תאורה, כלים חד פעמיים מעוצבים וחגיגיים, אנחנו חייבים תשתית מסודרת של מים, של חשמל, של שירותים ואמצעי מיזוג או חימום בהתאם לעונת השנה. מובן כי סוגיית האוכל לאירוע היא גם כן סוגיה מורכבת ומעט בעייתית. יש לחשוב היטב איך לתכנן את הארוחה, איזה סגנון של מנות לבחור, מה תהיה צורת ההגשה ובאופן כללי להצטייד בכל מה שצריך לצורך כך. 

קייטרינג לאירוע בשטח

האמת היא שלא חייבים להסתבך עם התוכניות לאירוע שייערך בשטח ולא חייבים לסחוב לבד את כל האוכל או את כל הציוד וחומרי הגלם אשר ישמשו לצורך הכנת האוכל בשטח. אפשר בהחלט להזמין את האוכל מחברת קייטרינג אשר היא זו שתכין את המנות. החברה שמכינה את האוכל תדאג על פי רוב לכל המרכיבים של התפריט ולכל מה שיוגש באירוע.

כך שלמעשה אפשר יהיה להוריד את כל המעמסה והעול הכרוך בהכנת האוכל לאירוע ולהתמקד בשאר העניינים הטכניים של האירוע שהם לא מעטים כלל.

קייטרינג לאירוע שטח דורש שימת לב מיוחדת

כאשר אנחנו מדברים על קייטרינג לאירועים אשר הוא עומד להיערך בשטח, חשוב לשים לב לכמה וכמה פרמטרים חשובים. על מנת שאכן ההנאה תהיה מושלמת והאוכל אכן יגיע כמו שצריך, בהתאם לנקודות אותם נפרט בהמשך, חשוב מאוד לפנות אל חברה המציעה שירות איכותי ומקצועי.

אוכל ארוז היטב

האוכל אמור להגיע כאשר הוא ארוז בצורה נכונה על מנת ששום דבר לא יזלוג בדרך. האוכל אמור לשמור מצד אחד על הפריכות שלו ועל החום שלו אך מצד שני הוא אכן צריך להיות  סגור הרמטית. ברור שמדובר אן באתגר לא פשוט שרק חברת קייטרינג מקצועית תיטיב להתמודד אתה.

מלבד זאת חשוב לשים לב לאופן החימום שהאוכל דורש. לא כל חימום יהיה אפשרי בתנאי השטח ולעיתים עשוי האוכל להחמיץ בעקבות חימום שאינו נכון.

לא רק אוכל

חשוב לזכור ולדעת כי לא די לנו באוכל כפי שהוא. אנחנו חייבים לדאוג גם לכלי הגשה, לכלים אשר בעזרתם נוציא את המנות מהתבניות וכן מגשים בהם נניח את המנות עבור האורחים.

אולי תתעניין גם ב: 

קייטרינג בשרי

קייטרינג לברית

קייטרינג אסאדו

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts