קייטרינג לבר מצווה

אירוע בר מצווה הוא אירוע מרגש מעין כמוהו. ביום בר המצווה מציינים עבור הילד את יום הגיעו למצוות. היום אשר בו הוא למעשה עובר למעשה מעולם הילדות אל עולם הבגרות כאשר הוא הופך להיות כמו אדם בוגר לכל דבר ועניין. על פי היהדות, הרי שהנער שמלאו לו 13 או הנערה שמלאו לה 12 נעשים מחויבים במצוות ממש כמו האדם הבוגר כאשר האב כבר אינו אחראי למעשיו של בנו.

הנער המתקרב לקראת האירוע הגדול של חייו, הינו נרגש מאוד לקראת המסיבה. ימים רבים הוא חושב ומתכנן את האירוע שלו, חולם על התוכנית שתתקיים באירוע, חושב על האולם  המעוצב, על הכניסה המרשימה, על האוכל, על המזכרת ובקיצור על כל מה שעתיד להיות באירוע שלו.

האוכל באירוע

נדמה כי מבין כל המרכיבים של האירוע, הדבר הכי חשוב שיש לתת אליו את הדעת זה האוכל באירוע. הקהל שמגיע אל האירוע מצפה לניחוחות המגרים של האוכל הטרי והחם שמצפה להם על הבר, על השולחנות או במטבח.

ואכן, אנחנו עדים לכך כי כאשר האוכל הוא איכותי וטעים, האירוע כולו מקבל טעם מיוחד. האווירה טובה, התחושה מרוממת וכל האורחים מרוצים.

מזמינים קייטרינג לבר מצווה

בעבר הלא ממש רחוק, נערכו אירועים מן הסוג הזה כמו מסיבות בר מצווה, אירועי ברית, חינה וכדומה, במסגרת ביתית מצומצמת. האוכל כולו בושל במטבח הביתי בעזרת שכנים נחמדים או קרובי משפחה והאירוע היה משפחתי, חמים ואינטימי. היום זה כבר ממש לא כך. אף אחד אינו עורך את מסיבת בר המצווה בבית ומי שכן יעשה את זה יגרום עוול לנער בר המצווה שיזכור לכל חייו את המסיבה העלובה שערכו לו.

רוב רובן של מסיבות בר המצווה נערכות באולמות אירועים.

האוכל באולם הוא כמובן אוכל של קייטרינג.

בוחרים את המנות לבר מצווה

אז אם בחרנו את אולם האירועים, על פי רוב יהיה לנו שם גם את הקייטרינג העובד במקום. השירות של הקייטרינג יהיה בעסקת חבילה עם הזמנת האולם. אך ישנן אולמות אשר בהחלט מאפשרים את שכירות המקום בלבד כאשר ישנה האפשרות להביא באופן עצמאי את האוכל. אם זה על ידי הכנה עצמית ואם זה אוכל של חברת קייטרינג. האופציה הזו אשר מאפשרת לנו את בחירת הקייטרינג, מסייעת לנו להגיע אל הטעמים הרצויים לנו, אל האיכות שאנחנו מבקשים לאירוע שלנו ואת סגנון האוכל הרצוי.

איכות וטעם שמדברים בעד עצמם

כאשר אנחנו חושבים על קייטרינג לאירוע, אנחנו חייבים לשים דגש על איכות האוכל ועל הטעם של האוכל.

על מנת לבדוק את הדבר אין צורך במומחיות מיוחדת. די אם נריח את האוכל או נטעם אותו ונוכל להבין בדיוק האם מדובר באוכל טעים ואיכותי אשר הוכן בעזרת חומרי גלם טריים.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts