קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים זה מקצוע

כאשר אתם מקבלים את ההחלטה לערוך אירוע קטן, אתם בעצם בוחרים באפשרות האינטימית, המשפחתית, החמימה והרומנטית. לבחירה הזאת חייב להיות ביטוי בכל מרכיבי האירוע, ולא רק במספר האורחים שמגיעים אליו. זוהי בדיוק הסיבה שכאשר אתם בוחנים שירותי אסאדו לאירוע שלכם, אתם רוצים להתמקד בשירות קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים בלבד, וכבר נקדים ונאמר שלא כל חברות הקייטרינג מציעות את השירות, וגם לא כל החברות שכן מציעות אותו, אכן מבינות מה זה אומר, ואיך זה צריך לבוא לידי ביטוי בפועל.

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים | צ'ורסקו

מה זה בעצם קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים?

קייטרינג אסאדו הוא קייטרינג בשרים, המבוסס על תרבות בשר דרום אמריקאית ייחודית. תרבות זו מכתיבה את כל הפרטים הנדרשים להכנת מנת הבשר המושלמת, ובכלל זה סוג נתח הבשר, עובי הנתח, גודל הנתח, שיטת הצלייה, זמן הצלייה ברמת דיוק של שניות לכל צד, תיבולים אפשריים, מטבלים נלווים, תוספות ואפילו משקאות וקינוחים שיכולים להתכתב עם מנות הבשר. קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים הוא קייטרינג אסאדו לכל דבר ועניין, אך כזה שמותאם לאווירה של אירוע קטן. התאמה זו מבוצעת באמצעות פרטים שלכאורה הם חסרי חשיבות, אך בסופו של דבר משפיעים על האווירה הכוללת באירוע: המנגלים וגודל המנגלים, רמת המקצועיות של המנגליסטים והצוות המגיש והאינטראקציה שלו עם הקהל, עיצוב כלי ההגשה והסכו"ם וכדומה. לכל אחד מן הפרטים הללו יש את היכולת ליצור אווירה המונית וגרנדיוזית, או לחילופין את האווירה החמימה שלה מצפים האורחים באירוע קטן. חברת קייטרינג שיודעת להציע שירות לאירועים קטנים, אמורה להכיר את כל הניואנסים הקטנים, שבסופו של דבר הופכים את האירוע למה שהוא.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?

מי מציע את השירות?

אם קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים הוא מקצועי בפני עצמו, האם ישנן חברות המציעות אך ורק את השירות הזה, או שמדובר בשירות נלווה שמציעות גם חברות קייטרינג גדולות? ובכן, התשובה היא שלא תמצאו חברות קייטרינג שמציעות אך ורק שירות אחד, והסיבה לכך היא כלכלית גרידא. זה פשוט לא משתלם ולא כלכלי להחזיק חברה סביב שירות אחד בלבד. יחד עם זאת, חברת קייטרינג גדולה שמציעה גם שירות קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים, אמורה להחזיק אופרציה שלמה שמותאמת בדיוק לשירות הספציפי הזה, לרבות כלי עבודה, צוות מקצועי, כלי הגשה, טכניקות עיצוביות נלוות, דוכנים ואפילו כללי אינטראקציה עם קהל האורחים.

איך תמצאו את החברה המתאימה?

בבדיקה פשוטה תוכלו לגלות שישנן חברות רבות המציעות את השירות של קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים, אך רק מעטות מהן אכן יודעות מה זה אומר ואיך עושים את זה. מה שאתם רוצים לעשות הוא להגיע לאחד או שני אירועים קטנים כאלה, בהם מציעה החברה שאותה אתם בוחנים את השירות, ולבחון האם אתם מרגישים התאמה בין השירות ובין האווירה באירוע. לא מדובר בבחינה מדעית עם רשימת מכולת של פרמטרים שצריך לבחון, אלא בתחושה הכללית שלכם באירוע. האם אתם מרגישים שהקייטרינג הצליח להביא איתו משהו מיוחד לאירוע? האם הוא תורם לאותנטיות והאינטימיות של האירוע הקטן? אם כן, אתם תרגישו את זה בפנים, וכך גם אם לא.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts