מנגליסט לאירוע

באירועים בשריים יש מנצח אחד, כדאי שתכירו אותו

באירועים בהם התפריט הנבחר הוא בשרי, במיוחד כאלו שמעדיפים את הבשר שלהם על האש, יש צוות מוגדר שתפקידו הוא להוציא את הבשר בזמן הכי נכון. הן מבחינת הקהל והן מבחינת הבשר עצמו.
הרי רגע אחד יותר מדי על הגריל והבשר שלנו מתחיל לאבד טעמים ועלול להגיע במרקם לא רצוי לצלחות של האורחים. זו אחת הסיבות שלא מעט אנשים בוחרים לא להמר ולהזמין מנגליסט לאירוע שלהם, כזה שיעשה את זה על הצד הטוב ביותר, ובכך לצמצם את הסיכוי לטעויות בחלק הכי טעים של הערב.

אירועים של בשר קייטרינג על האש הם לרוב אירועים שמחים שבהם הקהל מגיע רעב ועם ציפיה לטרוף. מנגליסט מקצועי יודע את זה ומבין שעליו לתזמן את הבשר בצורה הטובה ביותר, מהקל אל הכבד.
נגלה לכם סוד קטן, זה גם הכי נכון מבחינת הגחלים שעל המנגל.
כלומר, הגחלים נשרפים לפי רמות חום. בהתחלה הם חלשים יותר ולאט לאט מתחזקים עד שנחלשים שוב. המנגליסט צריך לדעת את הקצב שלהם ולהשתמש בהם הכי נכון לטובת הבשרים שנבחרו לאירוע.

האדם שעומד מאחורי המנגל נהנה מהאחריות הזו שעל הכתפיים שלו ומעדיף לקחת אותה מאשר לתת אותה. האירוע שלכם, במידה רבה, תלוי בו ובמקצועיות שלו.

מנגליסט של צ'ורסקו זה מקצוע

לפני שאתם בוחרים קייטרינג לאירוע שלכם, כדאי שתבחרו סגנון. זאת מאחר וכל קייטרינג מתמחה בסגנון מסוים. אם החלטתם שאתם הולכים על אירוע עם אוכל בשרי אמיתי, הגעתם למקום הנכון.
קייטרינג צ'ורסקו מתמחה בבשר ודואג תמיד להביא את ההתמחות הזו לאירועים.

מעבר לבחירה נכונה של נתחי בשר איכותיים ובהתאמה לכל סוג אירוע, יש את האלמנט האנושי, הצוות שאמון על הכנת הבשר.
אנחנו בצ'ורסקו יודעים שבמפגשי על האש קטנים, כמו שכולנו עושים מידי פעם, יש תמיד את המתנדב לעמוד על המנגל וזה נחמד ומבורך. אבל מנגליסט לאירוע זה מקצוע שצריך לקחת ברצינות. הוא צריך להיות מוכשר לזה, הוא צריך לדעת בכל רגע מה הוא עושה ומה הדבר הבא שיצא או יכנס לגריל שלו.
מבחינתנו, מנגליסט צריך לדעת לתקשר גם עם הבשר וגם עם הקהל.
להרגיש את שניהם ולדעת להתכונן אליהם בצורה הטובה ביותר.
למנגליסט באירועים יש את הכח להשפיע על האירוע כולו. ולא, אנחנו לא מגזימים.
10 שניות יותר על הגריל עלולות לפגוע בחוויה של הסועד. צוות המנגליסטים של צ'ורסקו יודע את זה והוא מוכן ברמה המקצועית ביותר להביא את המומחיות והאהבה שלו לכל אירוע.

כדי שגם האירוע שלכם יהיה מוצלח בואו להכיר את הצוות של צ'ורסקו ולראות את המקצוענים בבשר הופכים עוד אירוע לחוויית בשרים אמיתית. צרו איתנו קשר ונתאם פגישה בהקדם.

    לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם