קייטרינג לשבת

קייטרינג לשבת

 איך לחגוג אירוע בשבת בצורה מיוחדת?

לא רק אירוע לשבת חתן בר מצווה, ברית או חתונה, אלא בכלל כדי להזמין אוכל ביתי טעים לכל השבת, אנחנו קייטרינג צורסקו יחד עם שף ניר דהן, אחראים למאות אירועים מוצלחים ולאוכל ביתי משובח שתוכלו ליהנות ממנו בכל רגע.

קייטרינג לשבת

איך ליצור אירוע ביתי שיהיה איכותי?

כשמדובר באוכל לבית ללא סיבה, או לאירוע קטן למשל בשבתות חתן, נשאלת השאלה איך נוכל להפיק אירוע בבית, אך שיהיה מספיק מכובד? אין ספק שאוכל לבית, לשבת או כשמדובר באירוע קטן זה יכול להיות הרבה יותר טעים, מרשים ומיוחד, כי שמים לב לכל פרט קטן והאירוע אישי יותר.

 

מה חשוב לקבל בקייטרינג כזה?

חשוב לתכנן מראש כל מרכיב באוכל שנרצה להזמין או להפקה כולה למשל איך נרצה להגיש, וכמובן שהאוכל הוא מרכזו של השבת והאירוע ולכן אתם צריכים לקבל קייטרינג מושלם, לא פחות מזה ואנחנו נעזור לכם לתכנן את האוכל שיוגש בשבת שלכם או לאירוע, הכל כדי לתת את האוכל הטוב ביותר לאירוע מוצלח ומושלם.

על מה להקפיד על קייטרינג שמיועד לשבתות?

אם אתם רוצים לא לבשל השבת או יש לכם אורחים, ולכן תבחרו להזמין קייטרינג, או אם אתם עורכים אירוע קטן בבית שיהיה אישי וקטן, אז אין ספק שכדי להצליח באירוע כזה כל האוכל צריך להיות מושלם וכך גם אירוע קטן ביתי יראה מיוחד וגדול.  זה ממש לא נכון לחשוב שלאירוע ביתי או כדי להזמין אוכל לבית לסוף שבוע ולשבת, או כשמתכננים אירועים קטנים בבית יש להם פחות חשיבות, רק בגלל שמדובר במספר מוזמנים קטן יחסית ומאד מצומצם או כי זה רק אוכל לשבת והאירוע צנוע יותר, אך למעשה להפך כאן כל ביס חשוב, וגם כל אירוע קטן בבית או לשבת יוכל להיות הרבה יותר מרשים ומרגש  כאשר שמים לב לכ פרט ואנו כן רואים את הזמנת הקייטרינג כאירוע גדול כי יש משמעות רבה לכך וכל מי שאוכל את האוכל שלנו הוא חשוב לנו, ולא משנה מה כמות האנשים. לכן כל אירוע יהיה בלתי נשכח אם תקפידו על השקעה כמובן בעיקר בנושא

אנחנו נציע לכם גם בהחלט מחיר משתלם יותר, כדי שלא יהיה כאן מקום לתחרות, אך אין זה אומר אצלנו שאתם צריכים להתפשר על רמת האוכל, כי היא תהיה מוגשת ברמה גבוהה.

עם הקייטרינג שלנו אתם כל הזמן תקבלו את הטוב ביותר ואתם בידיים טובות, לכן תסירו דאגה מלבכם, כי אנחנו מקפידים על האיכות והטריות, יש לנו ניסיון רב בקייטרינג לשבת או לבית וכמובן במאות אירועים קטנים או גדולים שהיו תמיד מוצלחים, כל ההגשה של האוכל היא עם הקפדה בכל נושא וברמה יוקרתית עד לפרט הקטן ביותר שעושה את כל ההבדל. אנחנו יודעים פשוט שכל אירוע גם אם זה רק קייטרינג לבית או לשבת, כל דבר הוא אירוע חשוב, וזהו ללא ספק יהיה האוכל המיוחד שלכם שלא תרצו לשכוח אותו לעולם. הדגש הוא תמיד עליכם ועל האורחים שהם אלו שאוכלים את המנות בסופו של דבר, ויש לתת לכם חווית אירוח מושלמת ומרגשת עם טעמים נהדרים.

 

זה ידוע שדווקא בבית, באוכל לשבת וכמו באירוע קטן כולם שמים לב לכל דבר, ובמיוחד ילדים שאם תרצו גם להם יש לנו מבחר עשיר ומפנק של תפריטים שאהובים על ילדים במיוחד. אין ספק שכל פרט הקטן ביותר יוסיף המון, למשל לא לשכוח את הילדים ועבורם להזמין מנות מיוחדות שהם אוהבים לאכול, בנוסף אנו פתוחים לכל הצעה ונותנים מענה מידיי לכל שאלה שצצה או בקשה, וכך צריך להיות בדיוק כל אוכל לא רק לבית אלא לכל האירועים שבהם יש קייטרינג משובח. אז לכל מנה שתבחרו ולכל דרך הגשה אנו קשובים לכל בקשה עם הבטחה שכמובן אף אחד לא ישכח את טעם האוכל המשובח שלנו.

חשוב לנו שכל אירוע במיוחד כזה שמגיע לבית, אך אין זה משנה אם ההפקה גדולה או קטנה, אם יש מאות אורחים או כמה עשרות בלבד, אצלנו כל פרט קטן יופק בתורה גדולה ובמלוא האחריות ותשומת הלב, החל מכל צורת הגשה שיש, למשל להגיש בכמה שיותר מגשי אירוח כדי למנוע אי סדר או להגיש עם מלצרים גם זה אפשרי, או אם תרצו להגיש בבופה עם מזנון תוכלו לעשות הכל. כל האוכל שלנו מראש בצורה מרשימה, מגרה וטרייה וכמובן בבית המנה מאד קלה להגשה. תוכלו לבצע תכנון ללא לחצים מיותרים ולהשאיר הכל לנו. גם כאשר מדובר באירוח ביתי לשבת, בבית הכנסת או בכל האירועים האישיים יותר, אחרי שהצלחנו להבין קודם מה אתם והאורחים אוהבים לאכול, מי המוזמנים שיגיעו, נוכל להתאים את הטוב ביותר והכל על פי טעמם עם שלל מנות טעימות לאכול בבית או בהצלחה רבה באירוע.

 

 

כתבו עלינו במעריב לחצו כאן לכתבה!

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 שף ניר דהן או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

עוד מאמרים בנושא:

שולחן שוק-צ'ורסקו

שולחן שוק קרא עוד

Related Posts