קייטרינג לבריתה

קייטרינג לבריתה

איך לבחור קייטרינג טעים?

הרבה נושאים חשובים ללקוחות באירועים שכוללים קייטרינג, ואם האירוע הבא שלכם זו בריתה, אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים הטובות ביותר. אצלנו קייטרינג צורסקו עם שף ניר דהן מאות אירועי אוכל מוצלחים ונהדרים, כולל אירועי בריתה נפלאים שזכו לשבחים רבים מהאורחים. אנו מקפידים על כל פרט בשיתוף מוחלט עם בעלי האירוע.

קייטרינג לבריתה

איך מוודאים את נושא הכשרות?

יש נושאים רבים שיש לוודא בהזמנה של קייטרינג וגם למשל את הנושא של הכשות, חשוב לאורחים לאכול כשר ולדעת שכל האוכל באירוע שלכם הוא כשר, זהו נושא חשוב ביותר שקשור למרבית המוזמנים או הלקוחות שלנו. תמיד חשוב בתכנון של כל אירוע לחשוב מי הם המוזמנים ולא רק מה הם אוהבים לאכול , אולי ירצו יותר תפריט צמחוני, חלבי כמובן בהקפה על אלרגניים, כי כשחושבים על כל האורחים חשוב לא לקפח שום טעם או סגנון. ולכאן נכנס גם נושא הכשרות שמאד חשוב לרוב המוחלט של מוזמנים שלכם לאירוע, והם ירצו לא רק לקבל אוכל נהדר וטעים בקייטרינג מעולה,  אלא לדעת שכל המנות גם כשרות ואפילו למהדרין ולכם אנו שמים לב לכל פרט ומקפידים על כל נושא.

 

איך תוודאו שאכן האוכל שאתם מזמינים הוא טעים?

נושא הטעם המשובח בכל אירוע, לתת לאורח טעימות שלא אכל בשום מקום אחר, וגם האמינות והניסיון שנו הם המוניטין שלנו ואלו תחומים שאנו מקפידים בהם, ללא שום פשרה בכל שלב ובכל פרט. יש לנו ניסיון רב שנים כקייטרינג מוביל להקפיד על נושא של קייטרינג איכותי לכל אירוע ובמיוחד גם באירועים קטנים כמו בריתה, הדגש הוא תמיד על איכות, טריות, שירות לבבי וטעמים מצוינים.

מה אפשר לשלב בקייטרינג לבריתה?

אפשר ליהנות מכל סוג של תפריט לבחירתכם, בעיקר כאשר באירועי בריתות יש דגש גם על הקינוחים ועל מנות הרבה יותר קלילות , כמו סלטים, מתוקים, אוכל מיוחד לילדים, חשוב לנו על כל מקרה שתוכלו תמיד ליהנות מתפריט קייטרינג מצוין, שהוא גם עשיר עסיסי וטעים במיוחד, מיועד להגיע לכל מקום ולכל חגיגה או מטרה, והכל ישירות אליכם עד למקום האירוע שלכם. כאשר מדובר בהפקת האירוע המרגש שלכם,  אנחנו תמיד שמחים וגאים להיות שם, כי ההצלחה שלכם ושביעות הרצון שלכם מהקייטרינג המעולה שלנו, הם כמובן המטרות העיקריות שלנו. תוכלו לבחור כל סוג של מנה אם זה חלבי, צמחוני, וגם תוכלו לבחור קייטרינג בשרי משובח לאירועים כמובן עם כל הכשרות המוקפדת. זה ידוע לאור ההצלחה הרבה שלנו שהקייטרינג המוצלח שלנו לאירועים הוא בדיוק האוכל המדויק והטעים שתרצו להגיש לכל האורחים שלכם. בין אם תבחרו בתפריט קליל שמתאים לאירועי בריתה בשעות היום או שתבחרו לשעות הערב בתפריט בשרים עשיר ועסיסי, אנחנו תמיד שמים לנו למטרה בדיוק לקלוע לטעם של כל האורחים שתמיד מחפשים גם ליהנות מהאוכל בצורה מעולה וגם לקבל מנות אוכל טריות וטעימות. זה ידוע שרבים מן האורחים והמוזמנים כיום הם  אוהבים לאכול יותר תפריט שכולל בשר, אך למשל זה פחות יתאים אם האירוע שלכם נערך בבוקר, מצד שני זה יהיה מעולה לשעות הצהריים, צריך לזכור שגם בבריתה עדיין התפריט הבשרי יהווה המנה האהובה על אורחים וזו מנה עיקרית כמעט בכל אירוע שלנו. כחברת קייטרינג מנוסה אנחנו ערוכים לכל בקשה ומענה, וגם אם אתם או האורחים שלכם תפתיעו אותנו בבקשות שונות, אנו ערוכים למלא כל בקשה לשביעות רצונכם.

 

כתבו עלינו במעריב לחצו כאן לכתבה!

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 שף ניר דהן או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

עוד מאמרים בנושא:

שולחן שוק-צ'ורסקו

דוכני מזון קרא עוד

Related Posts