קייטרינג בשרי לאירוע מוצלח

בשר על האש - צ'ורסקו

איך ליהנות מאירוע מוצלח?

קייטרינג בשרי יאפשר לכם ליהנות מאירוע מוצלח בכל עת. בדרך שתלהיב את האורחים שלכם עם מנות וגרסאות מעולות ומגרות של המאכלים האהובים עליהם, עם קייטרינג בשרי תוכלו ליהנות מהמנות המוכרות בדרך חדשה ומרגשת. כל האורחים שלכם ייהנו ממטעמים יוצאי דופן שיהיו ערבים לחיך וילהיבו את כל החושים.

קייטרינג בשרי -להגיש מנות יוקרה

עם הקייטרינג הבשרי בעת הרכבת התפריט הבשרי עבור האירוע שלכם, יש לחשוב גם על הסגנון ועל צורת ההגשה. אפשר לבחור להגיש במגוון דרכים עממיות יותר או יוקרתיות ומפוארות מאד. ישנן מספר אפשרויות של הגשה מקייטרינג המוצע כמו בדוכן בשרי של מזנונים או תחנות אוכל ועד לקייטרינג שמוגש על ידי שירות אישי של מלצרים מסתובבים. כמובן שניתן גם לשלב בין האפשרויות, בין מגוון המנות ואולי לבחור הגשה בצורת בופה או ממש בסגנונות של מסעדות יוקרה ומנות שף. תוכלו להרכיב בעצמכם תפריט רחב ומגוון, כך שכל האורחים יוכלו ליהנות מאפשרויות אין סופיות.
כמובן שאפשרויות הרכבת התפריט מגוונות. עם קייטרינג בשרי תוכלו לשלב מזון המוגש חם או על בסיס מנות בשר פופולריות כמו המבורגרים, סטייקים מנות עוף ועוד. עם תפריט שיכול לכלול מגוון של מזונות פינגר פוד, חטיפים קלים, מנות ראשונות,מנות עיקריות, אולם תמיד יהיה חשוב להתאים את התפריט לאופי האירוע והמוזמנים ובעצם להתאים את מרכיבי הקייטרינג. קייטרינג על האש למשל יספק את צורכי כל האורחים גם מבחינת המזון המגוון והמגרה וגם מבחינת התוספות כמו להציע מבחר של משקאות קלים בדוכנים וכמובן גם תוספות סלטים ולחמים.

אם מדובר באירוע עסקי או בכנס שאינו כולל ארוחת ערב, מקובל להגיש לאורחים מנות קטנות וקלילות הכוללות מנות בשריות. התפריט יהיה קליל יותר ויוכל לכלול יותר ירקות ומטבלים.
באירוע עסקי או בקבלת פנים רשמית ועד לארוחת ערב מלאה, המנות מותאמות להשתלב בצורה מוצלחת עם האירוח, המוסיקה, והמזון המעולה. כך שבחירה של קייטרינג בשרי תהיה בחירה מוצלחת ביותר ליצירת התכנסויות עסקיות או חברתיות. תוכלו לארגן אירוע ייחודי ובלתי נשכח.מומלץ להשקיע מחשבה בתכנון תפריט הקייטרינג ולבחור בתפריט עם מקוריות ויצירתיות. קייטרינג זה לא רק אספקת שירותי הסעדה עבור האורחים, אלא הוא גם אמור לרגש אותם בחוויה מיוחדת למשל מגשי אירוח מעוצבים יוכלו לתרום למראה ולמשוך את האורחים. לכל מנה אפשר להתאים הגשה מיוחדת בהתאם לסוג המנה כך שהאורחים ייהנו מהאוכל גם בעין ולא רק בטעם.

 

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.
חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

Related Posts