קייטרינג בצפון


קייטרינג בצפון

גם טעים וגם בתקציב שלכם

איך נזמין קייטרינג איכותי?

הקרבה לבית בצפון יכולה להוות כיתרון אדיר בהזמנת קייטרינג הכל טרי ואיכותי עד לבית או לאירוע בקרבת מקום. גם מבחינת התקציב חשוב לתכנן הכל מראש ואנו מעניקים יעוץ כדי לנצל היטב את כל תקציב הפקת האירוע, ואפשר בהחלט לנסות לחסוך על הקייטרינג היכן שניתן. מצד שני אתם לא רוצים להגיש תפריט לא איכותי עם קייטרינג שישאיר את האורחים באירוע רעבים.

קייטרינג בצפון

מהם הטיפים לקייטרינג מוצלח?

חשוב תמיד השיג את האיזון המושלם בין תפריט לעלויות קייטרינג, הנה מספר טיפים מועילים על תכנון קייטרינג לאירועים קטנים בצפון. ייתכן ותעסיקו חברת קייטרינג לאירוע או בין אם תבצעו את הקייטרינג לאירוע בצורה עצמאית, העלות לקייטרינג יכולה להיות סבירה  וחשוב לפעול בצורה חכמה כאשר מתכננים את הקייטרינג לאירוע. את זה ניתן לעשות בצורה טובה יותר באמצעות טיפים על קייטרינג לאירועים קטנים שאנו מומחים להם. למשל אם במקרה אין לכם את התקציב כדי ללכת על סגנון הגשה מסויים מפואר מאד למשל,  אז אתם חייבים לבחור בסגנון הגשה שתואם את תקציב הקייטרינג שלכם. יש לנו בשבילכם לא מעט סגנונות הגשת קייטרינג לאירועים קטנים שיכולים להעניק לכם את כל המקסימום עבור התקציב. למשל אתם יכולים לבחור להגיש מאכלים בסגנון משפחתי יותר וכך לקבל יותר עבור תקציב קטן יחסית.

לפני הרבה שנים היה מקובל בהגשת מגוון רחב ככל הניתן של מנות בכדי ליצור מבחר אפשרויות ולהציג יוקרה אבל  היום אנשים מבינים שעדיף לבזבז פחות על הגשת תפריט מאוד מתפזר עם עשרות מנות, החל משלב קבלת הפנים ומעל שלוש מנות עיקריות, לכן השקיעו את תקציב האירוע בכמה מנות מרכזיות איכותיות וטעימות. אפשר לבחור בהגשה לאורחים בצלחות אישיות רוב האורחים לוקחים יותר מהכמות שהם יכולים לאכול באירוע, בצורת הגשה של בופה או עמדות מזון, צלחות אישיות יכולות לשמור על כמויות האוכל לאלו בצורה טובה.

התייעצו עם חברת הקייטרינג שלכם בכל נושא ולגבי גודל המנות המוגשות כך תהיה ההתאמה למזון המוגש.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 שף ניר דהן או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

עוד מאמרים בנושא:

רוצה לדבר עם השף ניר דהן ולהתחיל לתכנן את האירוע?!

Related Posts