קייטרינג בנתניה

קייטרינג בנתניה

איך להפיק אירוע אחר?

אתם חולמים על אירוע שונה. אירוע שיגרום לאורחים להישאר עם טעם של עוד. לכן קייטרינג המתמחה באירועים בנתניה וסביבתה, יגשים לכם את החלום הזה.

קייטרינג בנתניה

האם האוכל יהיה טעים בהזמנת קייטרינג?

אנחנו מאמינים שצריך להגיש לכם ארוחת מלכים, קייטרינג בטעם ביתי נפלא ובכשרות מהודרת כי חשוב להקפיד גם על זה שלא רק האוכל יהיה מצוין. תעודת הכשרות שלנו מחייבת שהמשגיח יהיה צמוד לטבח ולצוות. האוכל לא רק קרוב לנתניה אלא הוא גם  טרי ומבושל יום יום ולכן אנחנו יכולים להבטיח לכם שכאשר תזמינו קייטרינג לאירוע שלכם אצלנו, לא משנה מהו סוג האירוע אם זה ברית, בריתה, בר מצווה או בת מצווה, לא משנה איזו מנה תבחרו, אנחנו יכולים להבטיח לכם שהאורחים שלכם וגם אתם כמובן תהיו מרוצים.

איך אפשר להיות בטוחים? מכמה סיבות: קודם כל חומרי הגלם שלנו איכותיים וטריים, האוכל טרי ומבושל במיוחד באותו היום במקום. בנוסף כל המנות מוגשות בשפע והכי חשוב, הטעם משובח ויש לנו ממליצים. כשאתם בוחרים להזמין אוכל לאירוע שלכם מקייטרינג  אתם בוחרים באופן טבעי באוכל שיפנק את כולם. אתם בוחרים בחברת קייטרינג שתתאים לכם ביותר ומקבלים שירות שיש בו מחשבה וגם דגש חזק על הטעם, טריות ועד לעיצוב, אסתטיקה, כל מה שהוא חלק בלתי נפרד מחוויית אירוע קולינארי.

אל תשכחו גם את השיקולים לבחירה טובה של סוג התפריט

נסייע לכם לבחור את התפריט ואת אופן האוכל שמתאים לסוג האירוע- אישי, חברתי, משפחתי, עסקי ועוד- נוודא מהו מספר המשתתפים, מהו המיקום, שעת האוכל המיועדת ועוד פרטים חשובים האם זהו למשל אירוע המתקיים בשעת ערב מאוחרת או ביום כי אז עשוי להתאים תפריט שונה.

מה לגבי שיקולי התקציב לאירוע. אם התקציב שלכם מוגבל, זה בהחלט שיקול רלוונטי לבחירת פריטים בתפריט העשיר והמגוון. הניסיון והמקצועיות שלנו, האהבה ללקוחות ולאוכל מאפשרים לנו להציע לכם תפריט שיהיה בו מענה טוב לקבלת מגוון של מזון טעים ובכמות  מספיקה. בסופו של כל אירוע אורחים ידברו על האוכל שהגשתם. האם היה טעים, ואין ספק שלאיכות המזון יש משקל גדול להצלחת האירוע אז בראש ובראשונה כאשר אנו מדברים עם חברות קייטרינג לרוב ינסו לקנות אותנו במחירים זולים ולעיתים נזה מפתה, אבל כדי להבטיח את איכות המזון עלינו להבין שלאיכות המזון יש השפעה לא רק בחומרי הגלם אלא בכל השלבים שהאוכל עובר מהרגע הראשון ועד הגעתו לצלחת באירוע, אם זה הצוות שמכין את האוכל, המקום בו הם עובדים האם הוא נקי ומסודר, מי מפקח בשרותי תברואה ועד לנושא הכשרות, האופן בו הקייטרינג מובא למקום האירוע ועוד כך שלפי המידע תוכלו כבר בשיחה להבין מה עומד מאחורי ההבטחות.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

עוד מאמרים בנושא:

רוצה לדבר עם השף ניר דהן ולהתחיל לתכנן את האירוע?!

Related Posts