קייטרינג במודיעין


קייטרינג במודיעין

קייטרינג על האש קרוב לבית

איך לוודא שאיכות המזון גבוהה?

זה בגלל הצוות המקצועי המומחה שלנו לטיפול בבשר. אצלנו הטריות היא מעל לכל עד לרגע ההגשה הכל טרי, טעים, נקי ואיכותי. זה חשוב תמיד אם תבחרו להגיש באירוע שלכם קייטרינג בשרי צריך לוודא שבחרתם בקייטרינג מוצלח ומקורי,  שמגיש מנות לא נדושות עם טעם מלהיב וטעים במיוחד. צריך לזכור גם כלקוחות שסופו של כל אירוע האנשים ידברו על האוכל שקיבלו ועם קייטרינג כמו שלנו השבח שתקבלו יהיה אין סופי, אורחים אוהבים לדבר על החוויה שחוו בכל במיוחד עם אוכל- מה היה טעים מה הרשים אותם, מה אולי היה פחות, האוכל היה קר או אולי היה טעים, לכן בכל שלב חשוב להקפיד על איכות טעם משובח וטריות המזון.

קייטרינג במודיעין

איך לבחור קייטרינג איכותי?

אין ספק שלקייטרינג איכותי עם סגנון אישי ויחס אישי ולא המולה ללא שליטה יש לזה יתרונות רבים, כמובן שקודם כל לאיכות המזון יש משקל גדול להצלחת האירוע אז קודם כל חשוב יהיה להקפיד על המקצועיות של החברה, ולאו דווקא להתפתות למחירים או הצעות זולות. כאן איכות המזון חשובה ואסור להתפשר. עליכם לרדת לפרטים הקטנים ביותר, וכמובן שלחומרי הגלם הטריים יש משקל חשוב כי זה משפיע על הטעם.

גם הפיקוח חשוב ביותר

בייחוד עם קייטרינג בשרי הכל מהתחלה עד הסוף צריך להיות טרי ומוקפד. חשוב להבין שלאיכות המזון יש השפעה על הטעם, לא רק על איכות חומרי הגלם אלא גם השפעה בכל התהליכים והשלבים שהמזון עובר, מהרגע הראשון של קניית נתח הבשר ועד הגעתו לאורח לדוגמה, מי הם הטבחים שמכינים את האוכל, איך הם עובדים, האם מפקחים על ניקיון וטריות, היכן הוא המקום בו הם עובדים, איזה פיקוח קיים על המוצרים, מי למעשה מפקח מבחינת תברואה על המקום, לגבי נושאים כמו משרד הבריאות למשל או מהי הכשרות וכדומה, גם לאופן בו המזון מובא למקום החגיגה ישנה חשיבות גדולה, במיוחד בשר שמונח זמן ממושך מדי עלול כמובן להתקלקל בדרך. כך שעם קייטרינג חשוב יהיה להקפיד על כל פרט, ותוכלו כבר בשיחה להבין מי עומד מאחורי החברה ומה מקבלים מאחורי ההבטחות.

ישנה גם חשיבות רבה על כן להכנת המזון. לא תמיד בקייטרינג באים לטעימות כי לא תמיד יכולים כי אולי האירוע קרוב מאד ונערך ברגע האחרון, לפעמים אולי אפשר לטעום רק עם מעט דוגמאות, אז אין כאן ממש יכולת לדעת האם האוכל יצא טעים כמו שתצפו לו, ולכן במצב זה ניתן לחפש המלצות של לקוחות ברשתות או באתר ובנוסף לשאול האם יש שף שעובד ומפקח על הכנסת המזון, ותמיד חשוב לאפשר להכניס מזון רק עם פיקוח של אנשי מקצוע.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 שף ניר דהן או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

עוד מאמרים בנושא:

רוצה לדבר עם השף ניר דהן ולהתחיל לתכנן את האירוע?!

Related Posts