פינות אוכל יוקרתיות

12 אוקטובר 2019
שתף כתבה:

הבתים של היום כבר לא נראים כמו הבתים שהיו בעבר. ואנחנו לא מדברים רק על העבר הרחוק של לפני ארבעים או חמישים שנה. אנחנו מדברים על העבר הקרוב של עשר וחמש עשרה שנים אחורה. הבתים שהיו אז מעוצבים בעיצוב פונקציונאלי כאשר כל המטרה הייתה כי הבית יהיה נוח ומתאים לשימוש, קבל תפנית חדה. כיום שולט העיצוב המוקפד, הקו הנקי והנעים לעין אך כל זה בלי לוותר על היוקרה ועל המראה המהודר.
אז נכון שבעבר היה גם היה יוקרה ויופי. אך באותם השנים הייתה היוקרה יותר מקושקשת, יותר עליזה ויותר צועקת. היום הקו הוא שונה. יותר סולידי, יותר נקי ויותר חלק לעין.

פינות אוכל – מאפיינים

פינות האוכל שממקומות על פי רוב במטבח או בחלל המשותף של המטבח והסלון גם יחד, היא פינה שאמורה להיראות ולהיות מושכת ונעימה. אחרי הכול, אם נעשה חשבון מהו המקום אשר בו אנחנו נמצאים הכי הרבה ושוהים הכי הרבה שעות ביממה, נעלה מהר מאוד על כך כי המטבח וכמובן פינת האוכל, הם האזורים הכי מחוזרים בבית. אנחנו מגיעים למטבח כדי לשתות קפה של שחרית. באים שוב על מנת לאכול את ארוחת הבוקר או על מנת להכין את הארוחה אותה ניקח איתנו לעבודה. ארוחת הצהריים שוב מתקיימת במטבח שלא לדבר על שעות ההכנה של הארוחה הביושלים וכל מה שכרוך בכך, אשר אלו גם כן קורים במטבח.

מלבד זאת יש את השעות הריקות אשר בהם כל אחד מבני הבית מגיע שוב ושוב אל המטבח על מנת לבדוק ולרחרח מה חדש. חיטוט נוסף במזווה, בדיקה מחודשת במקרר שמא התחדש משהו בשעה האחרונה…
ברור כי המטבח, מתוקף היותו מבוקש כל כך במשך כל שעות היום, חייב להיות נעים, מושך, מזמין וכזה שיהיה נחמד לשהות בו.
כי מטבח שאינו נוח, אינו נעים או שהוא לא עושה רושם טוב, הוא מטבח שממש יוריד במידה ניכרת את איכות החיים של בני הבית.

בוחרים את פינת האוכל

ההשקעה במטבח כוללת הרבה מאוד פרטים ואלמנטים המרכיבים את המטבח למעשה. אך אפשר לומר כי פינת האוכל זוהי גולת הכותרת של המטבח. פינת האוכל חייבת להיות נוחה, נעימה, מזמינה וכיפית. אם היא לא תהיה כזו, בני הבית יחפשו להם מקומות חילופיים לשבת עם הארוחה או עם כוס הקפה. לעיתים המקום החילופי יהיה מערכת הספות בסלון. זה ממש לא משהו שאתם רוצים. על מנת שזה לא יקרה, בחור בחכמה והשקיעו את מלוא תשומת הלב בעיצוב של פינת האוכל.

פינת אוכל יוקרתית אבל פרקטית

אז ברור שיש להשקיע בבחירה נכונה של פינת האוכל. אך חשוב מאוד לשים דגש על הפרקטיקה של מערכת הישיבה ועל הנוחיות שהיא מציעה. פינת האוכל חייבת להיות נוחה לתחזוקה וכזו שתשמור על המראה היוקרתי והיפה שלה לאורך זמן. אם מערכת הישיבה לא תהיה כזו, הרי שמהר מאוד היא תאבד מטעמה הטוב. המראה היפה ייהרס, הצבעים ידהו, הכתמים יתקבעו להם עמוק מידי ובכלל המצב הכללי שלהם כלל לא יהיה טוב.

מסיבה זו חשוב כל כך לשים לב בעת הבחירה בפינת האוכל, כי היא נעשית בחכמה. הן בהתחשב בעיצוב שכבר קיים במטבח, הן בהתחשב בגילאי הילדים בבית שלא תמיד ידעו לשמור על המערכת כמו גם בהתחשב באופן הטיפול באותה המערכת ובאפשרות לטפל בכתמים שייווצרו או בלכלוך שבאופן טבעי יצטבר במערכת הישיבה. כי אחרי הכול מדובר במטבח ביתי המשמש את כל בני הבית.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 או השאירו פרטים ונחזור אליכם
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו
08-9333817
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
המלצות
השירותים שלנו
[contact-form-7 404 "Not Found"]

לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם