חתונה בטבע

חתונה בטבע

איך הופכים אירוע בטבע למשהו גדול?

חתונה כאירוע בטבע הוא הרבה יותר מקורי, כי אז מוציאים את האורחים לאוויר הפתוח, אך כמובן צריך לשים לב לפרטים שאין באולם סגור. אין ספק שחתונה בטבע יכולה להפוך לאירוע גדול ובלתי נשכח אם גם תתנו את ההשקעה בנושא האוכל בחתונה. אצלנו קייטרינג צורסקו, יחד עם צוות מנצח ועם שף ניר דהן נתן לכם את כל העצות ואת כל האוכל שמתאים לטבע.

חתונה בטבע

האם רמת האוכל תהיה גבוהה?

בוודאי שאנו מחויבים לאוכל משובח וכמובן שעומד בתנאי הטבע, גם אם זה יום חם מאד או יום הרבה יותר קריר עם רוחות. אנו נערכים לכל מצב ועם הקייטרינג המקצועי שלנו אנו ערוכים ומנוסים להפיק אירוע חתונה בטבע במחיר משתלם ובהגשה יוקרתית ומיוחדת.

האם אפשר להגיש מנות שף בטבע?

לפעמים זה מקום מאד אידיאלי כדי להגיש סוג כזה של מנות. אצלנו כל ההגשה של האוכל תהיה ברמה יוקרתית גבוהה עד לפרטים הקטנים, כי מדובר בחתונה וזהו ללא ספק האירוע הכי מיוחד של בני הזוג, וכמובן גם לאורחים יש לתת חווית אירוח מרגשת וטעם בלתי נשכח.

מה יכלול קייטרינג לחתונה בטבע?

כשכל פרט קטן יוסיף למראה הכללי, בנוסף לאוכל ברמה גבוהה חשוב שיהיה גם אירוע מעוצב ברמה גבוהה. חשוב גם שאירוע חתונה בטבע לא יהיה ללא תכנון נכון של מזג האוויר, כדי להתאים למנות הטובות ביותר, ותוכלו לבצע תכנון נכון שימנע לחץ מיותר במהלך האירוע. חשוב גם לארגן ולסדר את המקום מראשיתו ועד לאחר שהאירוע נגמר. חשוב גם להתאים את סוג האוכל לסוג אירוע של חתונה שם בדרך כלל מקובל לתת הרבה מנות עיקריות, אלא אם כן זה אירוע יום ואז בוחרים יותר בתפריט חלבי או קליל יותר.

אין ספק שאוכל לאירועים בטבע, צריך להתאים למזג האוויר אך גם צריך להיות מותאם למוזמנים ולדאוג למנות מיוחדות לאורחים טיבעוניים או צמחוניים. יש להבין קודם מה הלך הרוח, ומי המוזמנים שיגיעו וכך להתאים הכל בעת הזמנת מנות, לאור ניסיון מקצועי רב שלנו אנו מכינים קודם וזמן רב מראש את הרקע ולאחר מכן בונים את כל המנות שאפשר להגיש באירוע.

תוכלו להגיש תפריט בשרי מצוין

בכל חתונה גם אם זה נערך בטבע, זה יהיה האוכל שיוגש כמרכז האירוע. וחתונה שתהיה מוצלחת היא זאת שכל האורחים ייהנו מהמנות ולכן תפריט בשרי לחתונות יהיה תמיד מנצח, דווקא בטבע יש יותר אפשרויות לגוון למש ליצור פינוק מושלם הזה של בישול על האש ישירות בטבע, עם נתח בשר צלוי וטעים והריח באוויר, כי אנחנו מומחים לצליית בשר טעים, ומכירים כבר כיצד חשוב לבצע צליית נתח לתפריט לחתונות כדי שיהיה פשוט מושלם ובעיקר מהנה.

תפריט בשרי כאמור הוא מתאים ומצוין לחתונות, כי הוא כולל למעשה את התפריט הבשרי המוכר והאהוב, וכאן בטבע אפשר לשלב יותר אופציות. לנו תמיד חשוב לשלב טריות גבוהה בבחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר, וגם חשוב לנו כל פרט, מלהקפיד על צורת חיתוך החלק בבשר ועד כמובן לדאוג להגשה באירוע שתהיה מיוחדת.

כל התפריט שלנו מגיע עם נתחי הבשר האיכותיים ביותר, ואם תבחרו בנו כחברת קייטרינג יש לנו שירות הגשה מקצועי ואיכותי גם אם תבחרו בהגשה עצמאית, אנחנו שם אתכם באירוע לדאוג שהכל יהיה טרי ביותר, ומבושל ברמת הצלייה המושלמת וכן שהמנה תוגש באופן מרשים. ועם מעל לאלפי לקוחות מרוצים, תהיו בטוחים שזה יהיה טעים כי אנחנו מנוסים בתכנון מושלם של כל אירוע בטבע.

רק מי שמנוסה ומקצועי בתפריט לאירועי טבע, יכול להבין את כל הפרטים הקטנים האלו בכל ארוע, חשוב לנו שהטריות, העיצוב בהגשת המנה ובסופו של דבר המרקם של נתח הבשר יהיה מושלם, וזה פשוט נימוח ונמס בפה, שנוזל אל תוך טעמי הבשר והופך את הטעם לנהדר. כיוון שאנו מנוסים בטכניקה הקיימת גם במסעדות בשריות מקצועיות רבות, כך כל החתיכות בשר הן רכות טעימות ונימוחות בפה. יש לנו את כל הידע והמקצועיות לתפריט בשרי בטבע שלא יצא יבש, אלא מושלם כך שלא יהיה יבש, ולכן בכל שלב אתם צריכים לסמוך על המומחיות ועל המקצועית שלנו באירועי טבע רבים שכבר ערכנו בהצלחה רבה.

אצלנו כל פרט בתכנון של כל אירוע ובמקצועיות של טיפול בבשר ובמנות  חשובה מאד, אם זה אומר לקנות את כל חומרי הגלם באופן טרי ועד לאופן הטיפול וודא שהכל טרי ואחראי, ואם זה בשלבי המקצועיות של הצלייה הארוכה של הבשר. לכן כאשר אצלנו כל פרט חשוב וזוכה לתשומת לב מרבית, ועם הקפדה על נושא הטריות, יש לנו מומחיות בשירות ובפינוקים בתפריט ובהכנת המנות, אין פלא שבוחרים בנו שוב ושוב גם באירועים הבאים, וגם אתם מוזמנים כבר לתכנן את האירוע הבא שלכם עם קייטרינג מוצלח כמו שלנו.

כתבו עלינו במעריב לחצו כאן לכתבה!

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9333817 שף ניר דהן או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

עוד מאמרים בנושא:

 

שולחן שוק-צ'ורסקו

שולחן שוק קרא עוד

Related Posts