בשרים לאירועים

מתכננים אירוע לקרניבורים? מי שמבין בבשר יודע שקייטרינג בשרי הוא לא סתם "על האש". מדובר במקצוענות. מקצוען בתחום יודע לשמור לאורך כל האירוע על איכות הבשר, על קצב זרימת האוכל לקהל האורחים ועל שילובים מעולים בין סוגי מאכלים. צ'ורסקו יקחו לכם את האירוע שלב אחד מעל כל קייטרינג אחר. וגם האורחים שלכם יזכרו את זה. ולא ישכחו.

בשרים לאירועים בלתי נשכחים

הפקת אירוע באשר הוא (אירוע פרטי, אירוע חגיגי או כל אירוע אחר) מצריך השקעת אנרגיה רבה מבעלי השמחה או מפיקי האירוע. יש המון פרטים לקחת בחשבון. אם זו החתונה, אז זו שמלת הכלה, הרב, הבאר, החליפה, הדיג'יי ועוד מלא גורמים שלוקחים חלק באירוע. אבל עם כל הכבוד לכולם, יש דבר אחד שאי אפשר למצוא בו פשרה, ובטח לא מקום להשקעת אנרגיה מיותרת. וזה הקייטרינג. לא משנה מה תעשו באירוע. גם אם תנחתו ממסוק לחופה או תגיעו לקרוא את דרשת הבר מצווה על טרקטור, האורחים שלכם יזכרו דבר אחד ורק אחד (שעליו הם שמים את הצ'ק) וזה האוכל.

למידע על האירועים שלנו לחצו כאן!

אוכל מתחבר לרגש. אם האוכל טוב, הכל טוב. אם האוכל טעים, כולם שמחים. וזו השאיפה שלכם כבעלי השמחה. השאיפה שלכם היא לשמח את האורחים שלכם ולתגמל אותם בכבוד על כך שבחרו להגיע לשמחה שלכם על אף השעה הלא נוחה, המרחק או התזמון הפחות מתאים. כשהקייטרינג טוב, אנשים נהנים מהאירוע. לעומת זאת, אם מתחילים להצטבר תורים ארוכים בעמדות הבשר, אם אין קצב טוב של אוכל או אם הצוות לא מתפקד, כולם מרגישים. וכשהאורחים מרגישים שהקייטרינג לא מתפקד או האוכל לא טוב, התוצאות בהתאם. השמחה מתחלפת במרמור.

אתם מעוניינים שהאירוע שלכם יחרט בזכרונם של האורחים שלכם. אתם רוצים שכולם יספרו אחר כך כמה כיף היה להגיע לחגוג איתכם. אתם רוצים שהם יחזרו ויגידו "האוכל היה מדהים!". אתם רוצים שהם ירגישו שיש תמורה בעד ההשקעה שלהם.

לא מתפשרים על בשרים לאירועים

הכנת בשר זו מקצועיות. צריך לדעת בדיוק איך להכין את הבשרים כך שיספיקו להאכיל כל גודל של קהל, שיהיו באיכות גבוהה (ממש כאילו הכינו את הסטייק במיוחד בשביל אורח אחד במסעדה יוקרתית) ושיגרמו לאנשים לבוא שוב ושוב לדוכן עד שיתפוצצו.

זו המומחיות שלנו, בצ'ורסקו. כבר שנים שאנחנו עושים את זה בהמון אהבה. מלטפים כל פילה וסטייק, מפנקים כל קציצה, ממציאים את עצמנו בכל פעם מחדש. העיקר שהאירוע יהיה בלתי נשכח. יש לנו שילובים מעולים בין סוגי בשרים שונים, כמות אוכל שתספיק להאכיל את כולם עד שימאס להם מאיתנו, יין טוב, וצוות שבא לעשות שמח. אנחנו לא רק עומדים מאחורי הגריל ומכינים בשר, אנחנו מקפיצים את האורחים שלכם, מצחיקים אותם וגורמים להם לרצות אותנו גם באירועים שלהם. אז אם אתם רוצים שלאורחים שלכם תהיה חוויה בלתי נשכחת, צ'ורסקו זו הכתובת.

רוצה לדבר עם השף ולהתחיל לתכנן את האירוע?חייגו 0508533331 ניר דהן

 

Related Posts
נגישות